Премини към съдържание

Палец (контролер) за ел. стъкло?


Препоръчано мнение

Няма проблем.При първа възможност ще кача.

Весели Празници!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем.При първа възможност ще кача.

Весели Празници!

 

 

Колега ще съм много благодарен ако качиш снимки .

Весели Празници на всички :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Третия проблем е свързан с централното заключване :( Още като купих колата не работеше централното на багажника и трябва с ключа да го отключвам и заключвам. Странното е, че заключвайки багажника мога да заключа и другите врати (както и при отключването) На това също си викам "както и да е", ама същото се случи и с централното на предната дясна врата :(

 

 

Относно за багажника-системата е такава- имаш секрет и контакти който отключват вратите и багажника, но когато отключваш лява или дясна врата пак е със секрет и контакт Но на багажника ти е счупено машинката за отключване т.е. не ти се върти секрета на багажника. Аз моята машинка си я махнах, карам си така както теб. Ако ми се занимае ще си сложа машинка тя е ел.магнит с бутало. Явно като трескаме багажника машинката дава фира.

Поздрави. А относно копчетата, от миенето на тапицерията е -тия от автомивките яко ги мокрят. И аз имах такова приключение от тогава не мия тапицерията.:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги имам проблем със копчета на ел.стъклата едното копче е за управлението до шофьорското място на копчето за контрол на мястото до шофьора, а другото копче е това на мястото до шофьора тоест 2те копчета с които се контролира мястото до шофьора са прецакани. Нови ли трябва да си купя смисъл копчета(или цялата машинка която работи с тях) и ако е така от къде мога да намеря или да поръчам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте и аз имах същия проблем с копчетата , просто бяха зацапани почистих ги със спирт и всичко работи без грешка :) ако можете да ги отворите и почистите няма смисъл да давате луди пари по майстори :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...