Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer '95


Sphinx

Препоръчано мнение

Здравейте на всички! Мисля да си купя Митсубиши лансер от 1995година та мисълта ми е да ви пораспитам малко за това дали са сполучливи как са от към поддръжка какви проблеми правят и всичко което знаете:) моторът е 1.5 бензинка. След няколко дни ще го гледам окончателно и сигурно ще го взема и искам да знам къде са му слабите точки... :)

Хаиде много ви благодаря на всички които пишете!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Мисля да си купя Митсубиши лансер от 1995година та мисълта ми е да ви пораспитам малко за това дали са сполучливи как са от към поддръжка какви проблеми правят и всичко което знаете:) моторът е 1.5 бензинка. След няколко дни ще го гледам окончателно и сигурно ще го взема и искам да знам къде са му слабите точки... :)

Хаиде много ви благодаря на всички които пишете!!!

Аз имам такъв Лансер (1995) и съм изключително доволен от него. За почти 6 години не ми е давал никакви дефекти, освен един разхлабен болт на предния мост. Лансера ми е дизелов, но това едва ли има значение за качеството на колата, която е Made in Japan! :first: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Японските коли са супер отвсякаде :) Много ми харесват! А тва митсубиши напрао ми взе акъла! Супер красива кола! По всяка вероятност До края на седмицата вече ще е вече моя! Хаиде някой ако знае къде правят проблеми да каже че като отида да я купувам да не се окаже след тва нещо инфекшан :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Японските коли са супер отвсякаде :) Много ми харесват! А тва митсубиши напрао ми взе акъла! Супер красива кола! По всяка вероятност До края на седмицата вече ще е вече моя! Хаиде някой ако знае къде правят проблеми да каже че като отида да я купувам да не се окаже след тва нещо инфекшан :mad:

 

Сам казваш че са супер, значи не е необходимо да те убеждаваме че наистина са такива.

Ако се случи "инфекшан" не ми се вярва да е чак такъв, че да се откажеш от японските автомобили. Няма такива които не правят проблеми. Ако ще е някоя "евробангия" (както се изразяваше някой в този форум :D ) гарантирано ти е честото търкаляне под нея или утъпкан път до автосервизите.

Аз карам Лансер '95 Дизел, но освен едно чукане на аксиален лагер друго не съм забелязал по тази кола. Все пак мисля, че е нормално и да се разчука нещо което постоянно се движи. От друга страна и не струва милиони - 80 лв. е в Автогарант без отстъпките, а съм убеден че като го сменя няма и да се сетя, че го има. Аз лично предпочитам да карам такъв автомобил, отколкото някой за който има части и в хранителните магазини и на който първо му се разбиват ключалките на предния капак от отваряне и затваряне.

Мисля, че си направил сполучлив избор. Пожелавам ти да попаднеш на добър автомобил и....

...заповядай в клуб :mitsu-smiley: :first: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...