Премини към съдържание

Моля, за мнение за този lancer


naskopmg

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги нов съм във форума и като цяло в света на японските автомобили, та ако може да споделите какво мислите за този Лансър Моят сайт , като цяло този тип мотор качествен ли е ? Колко гори градско долу горе? и всякакъв тип мнения ще са ми от полза.Благодаря предварително.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за 48к километра нямам проблеми. 11 на 100 градско София, но аз съм автоматик, ръчката може да харчи по-малко. Това е INTENSE ниво на обурдване и неща като DVD и ксенони няма, а USB, моделите от 2008 също мисля , че нямат... Щом е обслужван само в лицензирени сервизи , звънни на Балкан Стар или Ратола и питай за историята може и да ти я дадат.

 

Цената ми се струва добра.

Редактирано от me4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко не разрбрах , но ми се струва , че имаш предвид скоростната кутия. Моята е CVT, демек автоматик. MT5 може би е ръчни(Manual Transmission) 5 скорости ?

 

Тази от обявата определено е с ръчни скоростти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислих че това е кода на двигателя, пък то било скоростната LINK тук го дават 10.4 градско.Ами ще го видим, между временно ако на някого му се ходи на оглед като за по-експертно мнение, ще съм благодарен да заповяда :)

Редактирано от naskopmg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Двигателят е 4B10 ... колата я бива за тези пари!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе кола купена за 38к да се продава за 13к... нещо ми е съмнително. Според обявата километрите не са много, била е обслужвана в лицензирани сервизи... тази кола струва повече ако тези неща са така както пише. Трябва щателна проверка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега .Колата си е много хубава,аз имам същата от близо година и вече съм и врътнал около 30 хиляди километра.Моята е на газ и харчи между 10,00 - 12,00 на сто което си е супер.Н а бензин на дълго около 6,5 в града близо 11,00.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сервизна история от БС не дават. Проверено! Въпреки, че вече бях собственик. От Ратола не знам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...