Премини към съдържание

Няколко въпроса за окачването, малко хелп


painkiller

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, я кажете какво се случва ако евентуално трябва да се сменя преден лагер, в смисъл лагер-главина ли върви, кой марки се препоръчват някакви приблизителни цени, може ли само лагер и др. подробности относно операцията...

Също така отзад има едни носачи... http://prikachi.com/images.php?images/415/6743415V.jpg та може би и те ще трябва да се сменят някой ден а ги нямало в бг и т.н та ако имате повече инфо за тях, от къде... цени и др. също може да кажете :) благодаря предварително

Редактирано от painkiller
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се смени само лагера на всяко колело, т.е. не е задължително цяла главина да взимаш.

Koyo знам че са най-добрите. Цената ... предполагам около 140 лева за лагера само. Има и по по-малко от 100 на други марки. Оптимал ли какви бяха там ... ще те излъжа, но има.

Повдига се колата, сваля се колелото, маха се шенкела (не съм сигурен, но аз го бях отвил) и се вади полуоската към съответното колело. Сваля се главината и се избива лагера.

След това най-добре на хидравлична преса да ти поставят новия лагер в главината. Внимавай че лагерът може да се сложи наобратно в главината! Запомни как трябва да седи.

За задните носачлета уви, не знам. И мен ме вълнува информативно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, я кажете какво се случва ако евентуално трябва да се сменя преден лагер, в смисъл лагер-главина ли върви, кой марки се препоръчват някакви приблизителни цени, може ли само лагер и др. подробности относно операцията...

Също така отзад има едни носачи... http://prikachi.com/images.php?images/415/6743415V.jpg та може би и те ще трябва да се сменят някой ден а ги нямало в бг и т.н та ако имате повече инфо за тях, от къде... цени и др. също може да кажете :) благодаря предварително

Лагери има да, сменят се ,но ако е преден и е клеасало карето,ще видиш голям зор и това пред блока няма да стане.......

За щангите, не се продават щангите, но пък имаме всички тампони.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля пред блока да сменям нищо :) просто да добия представа... благодаря,ще се поинтересувам повече на лични.

И да ползвам темата, предполагам че скоро до 2-3 седмици ще ми трябва ляв стоп след фейслифта, приемам предложения с цени на лични...ако има де :)

Редактирано от painkiller
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля пред блока да сменям нищо :) просто да добия представа... благодаря,ще се поинтересувам повече на лични.

И да ползвам темата, предполагам че скоро до 2-3 седмици ще ми трябва ляв стоп след фейслифта, приемам предложения с цени на лични...ако има де :)

Правилно мислиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...