Премини към съдържание

Продавам Galant 2.4 GDI на части 2000


Evgeny

Препоръчано мнение

Продава се на части цвета на купето е А71 от купето единствено предната лява врата и задните калници не стават е леко ударена иначе всичко е здраво окачването е почти разпродадено останали са само предни и задни пружини както и заден ляв амортисор останалото почти всичко е налично за справка с мен на лични или на 0879688755 Евгени.За страната пращам с куриер по желание на клиента с наложен платеж.Снимки мога да кача утре тъй като днес не успях да я снимам.

Редактирано от Evgeny
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасите по централната конзола, има ли ги и от кой вариант са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кои пластмаси по точно тези до въздуховодите надолу или тези на подлакътника и отстрани,за снимките утре както казах по горе след равота ще кача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eто малко снимки ако ви интересува нещо конкретно попитаите ако иската снимки на нещо конкретно мога да кача с малко забавяне понеже работата не ми позволява да отреагирам веднага за което се извинявам предварително

http://postimg.org/gallery/97n7v104/75e72db1/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eто снимки на праговете тавана и резервната джанта http://postimg.org/gallery/65zk346s/2f24fbd4/

прагове-40лв за двата за ремонт са както се вижда на снимките

таван-40лв има малко за почистване но иначе не е отлепен и няма драскотини

джантата за резервната гума ,без гумата -20лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бронята и предния ляв калник са продадени както и задния ляв амортисор

пускам снимки на задното стъкло и салона предното стъкло се пукна така че то отпада от продажба

http://postimg.org/gallery/1yym6406/d59c3686/

салон(включва седялките предни и задни,корите на вратите,праговете,сивите колани)-100лв

задно стъкло(има някаква антенка отзад която не смея да махна но стъклото е отлично)-30лв

преден десен калник-40лв

врати необорудвани(налични са двете задни и предна)-30лв за брой

заден капак(няма ударено но има малки драскотини)-50лв

предни пружини(червени)-50лв комплекта

преден капак-100лв

Редактирано от Evgeny
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Белите мигачи в предните калници са продадени ,антената която се вижда на снимките от задното стъкло е махната няма драскотини или дупка.

снимка на ангренажа http://postimg.org/gallery/2encjbu6/0c4a7a53/ на11-12 000км е.

Редактирано от Evgeny
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...
  • преди 3 седмици ...
  • преди 3 седмици ...

Колеги да не пускам нова тема въпроса ми е идентични ли са задните седалки от седан и комби?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да не пускам нова тема въпроса ми е идентични ли са задните седалки от седан и комби?

не съм сигурен предните сигурно са еднакви а задните най-вероятно не

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • преди 2 месеца ...
  • преди 3 седмици ...
  • преди 4 седмици ...

какво ти е останало от предницата?

нищо не ми е останало от ламарините освен 2 десни врати 1 лява задна и заден капак

 

съжалявам за късния отговор но ако искате да попитате за нещо звънете 0879688755 Евгени тъй като пътувам често и не ми остава много време на последък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Търся предна дясна врата (без оборудване) за Галант 97-03 по възможност сива на цвят с код на боята A71D :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...