Премини към съдържание

Притеснения за Galant 2.4 GDI, '99


Narf

Препоръчано мнение

Здравейте,

За първи път пиша във форума ... все се канех да пиша за моите ядове тук, но понеже колата вървеше перфектно така и не се наканих. Днес обаче забелязах, че "GDI ECO" лампата не се включва, без значение дали тормозя колата или поддържам едни и същи скорост и обороти. Някой имал ли е подобен проблем и трябва ли да се притеснявам? Друго нещо което забелязах е едно приглушено скърцане, което се появява сякаш когато си поиска, но винаги е при въртене на волана ...

 

Като цяло не разбирам много от коли, а и моята и е време за малко профилактика + разни козметики като разваления часовник. Към кой сервиз в София бихте ме насочили, по възможност да не ми вземат пари колкото струва целия автомобил ...? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какви са притесненията (такова е заглавието на темата), ако е това че не свети лампата ....... Ми изгоряла е, смени я.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е изгоряла - свети на контакт, но само тогава.

За това те питах какъв е пробега на колата.........горе долу тогава почва да се появяват типичните за GDI симптоми н проблеми, като нагар, задръстване, дросел и т.н........Трябва си диагностика и тогава ще се види най добре какво става и какви са проблемите му......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това те питах какъв е пробега на колата.........горе долу тогава почва да се появяват типичните за GDI симптоми н проблеми, като нагар, задръстване, дросел и т.н........Трябва си диагностика и тогава ще се види най добре какво става и какви са проблемите му......

 

Въпроса с километрите е като, че ли за първи път пишеш в автомобилен форум. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Редактирано от bluffer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса с километрите е като, че ли за първи път пишеш в автомобилен форум. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Защо така мислиш???

Това, че е превъртан км-тража не го отричам, но то кой ли не е превъртан.......имам достатъчно богат опит и наблюдения за да задам този въпрос, теб какво те бърка това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех тези коли. Станат на по 15-20 годиН и почват да се чупят :rolleyes:

Ако воланът скърца сякаш се трие кожа в метал или кожа в кожа и е вътре в купето, няма страшно. Подавай газ. Но ако е някъде по окачването, задължително откачи правите носачи отпред и провери с ръка шарнира на всеки носач (към колелото шарнира който е). Това е много важно по предницата!!! Буквално животът ти зависи от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех тези коли. Станат на по 15-20 годиН и почват да се чупят :rolleyes:

Ако воланът скърца сякаш се трие кожа в метал или кожа в кожа и е вътре в купето, няма страшно. Подавай газ. Но ако е някъде по окачването, задължително откачи правите носачи отпред и провери с ръка шарнира на всеки носач (към колелото шарнира който е). Това е много важно по предницата!!! Буквално животът ти зависи от тях.

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Те Мерцедесите,започнаха да се чупят като за световно,ти нашите ли няма.Вчера при моя майстор имаше 5 Мерцедеса от 98-ма нагоре,като последния беше S-класа V8 2008-а с проблема:"Абе нещо не върви както преди http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif".Няма да споменавам за Е60-ки и т.н.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си схванал иронията ;)

Narf, докарай на DJ Tymbi да погледне този мицубиш.

 

А ми а де ... аз питах кой сервиз ще ми препоръчате ама никой не каза нищо за тва. Къде да го намеря? :)

Звука от волана определено не идва от купето - за това и ме притеснява ... ама както казах, не разбирам от коли, тъй че квото и да им проверявам на тия шарнири нищо няма да разбера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сервизът на DJ-я е в Малашевци: Карта

 

Телефонът му го има в профила, по-добре му звънни преди да отидеш да се уговорите. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...