Премини към съдържание

Мнение за Space star 1.9DID 2006


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Днес ще ходя на оглед за този автомобил:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11377093189070875&f1=details&slink=3v2cfv

 

Много е лачен на снимки, дано и наживо да е така.

Интересувам се от следните неща:

Мотора 1.9ДИД 102коня читав ли е и колко пари ще ми струва обслужването му ?

Питам, защото на 2 места звънях за части и ми казаха, че имат само за 2002/2004 модели и не знаят дали ще станат ангренажа, ролките, пистовия и водната помна.

Това доста ме озадачи да не е някаква рядка плетка и да няма части за него.. или да са много по скъпи от предвидените 500лв за обслужване.

Ходовата част е здрава като на повече звездички.. Ще гледам за ръжди и някакви грешки по таблото.

 

Благодаря предварително!

Николай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2002 година се води този модел ... може би бройката е една от последните.

Иначе е омазан ужасно ... някакъв голям професионалист в областта го прова

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2002 година се води този модел ... може би бройката е една от последните.

Иначе е омазан ужасно ... някакъв голям професионалист в областта го прова

 

В какъв смисъл е омазан ужасно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Липсва оригиналното рагио , което е лошо. На него са повечето фунции на дисплея.

Омазан в смисъл много лустросан, излъскан, да хваща окото. Което всеки тълкува както си иска.

Цената не е лоша но трябва да го види човек който има наблюдение върху този модел.

Дано наистина да е хубав.

Редактирано от Любомир Ненов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл е омазан ужасно?

В смисъл, че чак двигателя е омазан яко с парафин, :) за да лъщи и да те убеди по лесно, че е на реални километри ..:D

 

 

 

 

Ходовата част е здрава като на повече звездички..

Точно на звездичките ходовата част не е от най силните страни ..;)

Има една драма с тампоните и чашките на пружините, което е влияние от намесата на Европийската околна среда, :) ама поне се лекува за сравнително малко средства, та ако ти хареса всичко друго, скачай и смело и каквото сабя покаже ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Липсва оригиналното рагио , което е лошо. На него са повечето фунции на дисплея.

 

Е чак пък да е лошо! Особено ако е касетофон бих го изхвърлил на секундата, а и не съм сигурен дали ако е CD възпроизвежда "mp3" така че пак бих го сменил. Не знам за кой точно функции става въпрос за смяната на показанията на средния разход( и т.н,) или за това какво свири в момента? Като за смяната на показанията си има начин описан в ръководството а ако му се играе на човек за половин час и бутон може да се изкара. Каква хубава тема са написали колегите във Форума по въпроса. А за това какво свири в момента - си го пише на новия плеър. Така че ЛОШО е доста пресилено и може да обърка човека. Аз ако си търся кола дали има радио или няма ще ми е последния проблем. Брей цял ферман написах за едно радио.

В допълнение мога да кажа на тези който държат да си закупят такова "оригинално" да се поразходят при автоджамбазите и да попитат за скромните 30-50 лв. могат да се сдобият с такова.

 

А към колегата за годината че е 2006, мога само да кажа че модела се произвежда от 2002 до 2004г. Но дата на първа регистрация е друго нещо и явно в този случай тя е 2006г. Така че ако екземпляра е читав и го вземете,то спокойно може да си пазарувате части за 2004 http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/yes3.gif. Иначе е задължително преди да го купите да мине през сервиз. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, даже има и "Блокаж на диференциала" :D

 

Да само е пропуснал да спомене на кой мост е http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледах колата днес двигателя мърка.. много беше добре колата имаше леко драснато на едното огледало и на дясната врата с ключ, но беше колкото стотинка.

Не я взех.. Не можахме да се разберем за цената.

Искаше и 5700 аз му давах 5400.. и 30 минути си разтягахме локуми.

Ако някой ходи да знае.. 5.800 ще намери с оригинално радио, ако намери... Това му беше последната дума и казах, че ще помисля.

 

Поздрави и благодаря на всички, който изразиха мнение по запитването ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да само е пропуснал да спомене на кой мост е :D

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Е то се знае на кой мост е, на предния ..:D Като се измъкне осигурителната зегерка на късата полуоска и диференциала блокира и няма помръдване, :lol: ама нещо се отклонихте от темата, човека иска мнения за колата, а не за авто джамбазина ..;)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...