Премини към съдържание

От 4г93 към 4г63


Препоръчано мнение

Извинявам се за двойния пост просто направих едно видео да добиете представа какво точно се случва.Само да кажа,че когато е студен двигателя пали с повечко въртене.Та ето и видеото http://www.youtube.com/watch?v=v-CmPsTEnF0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така,колата вече е доста по-добре но...имам проблем с паленето при студен двигател,в движение не иска да стигне до прекъсвач-просто стига едни обороти и умалява.Абе като цяло не мисля,че това е пълния потенциал на този двигател.Ето едно видео с първия тест.

http://www.youtube.com/watch?v=4jR7BFiuOzA&feature=youtu.be

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

опитвал ли си постепенно да подаваш газ да видиш дали ще вдигне повече обороти,на една Мазда се случи така че като я пробвах не можа да вдигне повече от 4-4500 оборота на скорост,а на място с постепенно подаване на газ стигна 5000...управих я-вместо катализатор са и правили някво гърне,а газовете през него трябваше да минават през 6-7 дупчици по 6-7мм всяка.махнах го това гърне и сложих парче тръба и всичко е ок. ти си сменил двигателя а генерацията каква ще е там не знам има ли няква разлика...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Генерацията си е оригиналната от 1.8-цата ...но не вярвам да е от нея.Имам проблем с ниските обороти постоянно ги мени и почвам да си мисля,че е стъпковото моторче защото като му откача буксата и няма никаква разлика при работата на двигателя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Генерацията си е оригиналната от 1.8-цата ...но не вярвам да е от нея.Имам проблем с ниските обороти постоянно ги мени и почвам да си мисля,че е стъпковото моторче защото като му откача буксата и няма никаква разлика при работата на двигателя...

 

Ела до Габрово да е видя... :)

 

Май имам някъде МПХ , да пробваме... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ицоооо тебе те видях преди 2 3 дни в Търново с еклипса,беше казъл че ще се обадиш...Иначе ми казаха,че в Габрово имало някакъв майстор който много разбира от японски коли има ли нещо такова?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе ми казаха,че в Габрово имало някакъв майстор който много разбира от японски коли има ли нещо такова?

Хм, аз пак не съм разбрал начи :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам до колко е вярна информацията за това питам...

Редактирано от Mitaka-VT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...