Премини към съдържание

Въпрос за покупка на джанти


Препоръчано мнение

Здравейте колеги ,харесал съм си 2 вида джанти за Галанта,едните ще станат ,но въпросът ми е дали другите ще станат?

 

Ето първите който ще станат (мисля)- първи вариант

Ето и вторите цък ,за който не съм сигурен дали ще станата.

Втория вариант по ми хваща окото макар и с видими козметични дефекти.

 

В очакване съм на вашите мнения,препоръки и съвети за тези модели джанти.Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,харесал съм си 2 вида джанти за Галанта,едните ще станат ,но въпросът ми е дали другите ще станат?

 

Ето първите който ще станат (мисля)- първи вариант

Ето и вторите цък ,за който не съм сигурен дали ще станата.

Втория вариант по ми хваща окото макар и с видими козметични дефекти.

 

В очакване съм на вашите мнения,препоръки и съвети за тези модели джанти.Поздрави

 

Ники,цената добра,моделите стари.Ако не бързаш,мога да погледна из Пловдив какво се предлага.Търся за мен 14-ки и намирам предимно 15ц.Но пък и цените са около 300http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif!А за твоите два варианта.....на теб трябва да ти харесат!Е,и на жената до теб,деhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф, парадокс е човек с грозни 15-ки да казва че тези не му харесват, ма ще ти го кажа - не ме кефят. Особено вторите с тези дефекти. Разбирам че се целиш в по-ниска цена, но така ли смяташ да ги караш? Не знам къде и кой ще ти ги обработи и боядиса. Първите изглеждат доста добре на снимки.

Питай за ЕТ-то колко е и централния отвор. 67 трябда да е. На първите не видях ЕТ, иначе по другите показатели стават.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф, парадокс е човек с грозни 15-ки да казва че тези не му харесват, ма ще ти го кажа - не ме кефят. Особено вторите с тези дефекти. Разбирам че се целиш в по-ниска цена, но така ли смяташ да ги караш? Не знам къде и кой ще ти ги обработи и боядиса. Първите изглеждат доста добре на снимки.

Питай за ЕТ-то колко е и централния отвор. 67 трябда да е. На първите не видях ЕТ, иначе по другите показатели стават.

Няма да се карат така ,ще бъдат пребоядисани дори с малко подобрения ,ако може да стане.А колко трябва да е ЕТ по принцип ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф, парадокс е човек с грозни 15-ки да казва че тези не му харесват, ма ще ти го кажа - не ме кефят. Особено вторите с тези дефекти. Разбирам че се целиш в по-ниска цена, но така ли смяташ да ги караш? Не знам къде и кой ще ти ги обработи и боядиса. Първите изглеждат доста добре на снимки.

Питай за ЕТ-то колко е и централния отвор. 67 трябда да е. На първите не видях ЕТ, иначе по другите показатели стават.

 

Трябва да е 67.1 , но и 65 стават :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ЕТ-то на борбетите е 35 и има опасност да накъдрят веждите. Поне при мен това се случи от дясната страна, но и пружините ми бяха с 40 мм някъде по-ниски. Оня ден качих половината 17-ки и отзад можех да бръкна с права ръка (пръсти напред, палец нагоре) :icon_doh: Абе едни 10-11 см сигурно ги имаше и беше адски грозна гледка.

ЕТ ... 38-45 би трябвало да няма грижи.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,харесал съм си 2 вида джанти за Галанта,едните ще станат ,но въпросът ми е дали другите ще станат?

 

Ето първите който ще станат (мисля)- първи вариант

Ето и вторите цък ,за който не съм сигурен дали ще станата.

Втория вариант по ми хваща окото макар и с видими козметични дефекти.

 

В очакване съм на вашите мнения,препоръки и съвети за тези модели джанти.Поздрави

Ако ти се карат 17ки тези със сигорност ще ти станат http://www.cars.bg/f77201

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...