Премини към съдържание

Спешно !


Препоръчано мнение

В един сервиз ми искат 550 лв за агренажен ремък за Mitsubishi Galant 2400 99 г. 150 к.с бензин.Може ли някой да ми каже каква е цената?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя сервиз и защо не питаш и в други?Как се насочи там?И тази цена само за смяна на ангренажния ремък или и всички ролки и ремъци?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз я дадох ве4е в един сервиз за агренажа без обтега4а плюс масло филтри свещи ми искат 1050 лв.Малко по-късно трябва да си я взема дано вси4ко да е ок.След това ще го снимам и ще ги пусна тук да го видите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз я дадох ве4е в един сервиз за агренажа без обтега4а плюс масло филтри свещи ми искат 1050 лв...
:mitsu-smiley: Ако 550 ти се виждат много - това предполагам, че е правописна грешка? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да, извинявам се :icon_n_oops: . Сега погледнах и видях, че в първия пост става въпрос само за ангренажен ремък, а в следващите за куп други. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да смениха ми вси4ко е точно но продължава да скърца нещо като завивам с ниска скорост.Утре съм в друг сервиз,поне оборотите ве4е не ми играят,някой имал ли е същия проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да смениха ми вси4ко е точно но продължава да скърца нещо като завивам с ниска скорост.Утре съм в друг сервиз,поне оборотите ве4е не ми играят,някой имал ли е същия проблем?
:mitsu-smiley: Ами аз имам подобен проблем, ето тук съм писал. Много ясно се чува това скърцане, когато тръгвам от място и съм навил волана. Два пъти в два различни сервиза я карам специално за това скърцане, но все безуспешно. Все ми казват, че всичко по предницата е идеално - шарнири, накрайници, тампони.....всичко е както трябва. Да, ама не! Някой беше загатнал, че се опират металните пластини на накладките в дисковете. Не знам дали е точно това, но е нещо подобно, защото преди 2 дни смених металните джанти с алуминиеви и скърцането изчезна, но не изцяло. Сега се чува като едно леко жулене и то много рядко. За съжаление нямам и минутка свободно време да си я огледам сам и да видя от какво е. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Около 340-360 лв. ще ти струва всичко,но защо ще сменяш обтегача? Прецакахте ли го??? :icon_blush:

Сори за тъпия въпрос, ама къде е това, че на мен вероятно скоро ще ми се наложи, да сменям точно такива :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече нищо не скърца отстраниха ми проблема в един сервиз на Симеоновско шосе 36, при един приятел за 2 часа вси4ко беше ок.Оказа се че е носач някакав ,много съм доволен вече вси4ко е 6.Утре ще я снимам и ще пусна да го видите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...