Премини към съдържание

Препоръчано мнение

ИИИИ много яко как си падам аз по такива тунингчета.много одавна съм мераклия аз да си спретна един як тунинг :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

лелеееее,невероятни тунингчета има!Май ще спретна колтчето ми с нещо такова!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да си направиш тунинг, но да е с оригинални детайли( еластични и издръжливи на удър като фабричните брони на колите) , ина4е всичко останало правено по гаражчетата си е бошлаф работа. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За нашите пътища колкото и да са оригинални и еластични ще се счупват!

После ще ти става лошо като утидеш да си сложиш нови спойлери :)

Друго е да си караш EVO високо здраво с заводски "Тунинг" ! :)

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 1 месец ...

Лелеее малее!!! :rulez: Ако бях на 18 години и ако имах достатъчно пари щях да си взема едно EVO X и щях да го спретна толкова хубаво , чее ....... щеше да бъде като :plane: например като тази кола

 

|

|

|

\/

post-1069-1167570594_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее малее!!! :rulez: Ако бях на 18 години и ако имах достатъчно пари щях да си взема едно EVO X и щях да го спретна толкова хубаво , чее ....... щеше да бъде като :plane: например като тази кола

 

Пожелавам ти като порастнеш да имаш достатъчно пари, за да си купиш мечтаното от теб ЕВО !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Красиво, прекрасно, разкошно....

 

Тава но фото шоп ли е или е снимано?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красиво, прекрасно, разкошно....

 

Тава но фото шоп ли е или е снимано?

Определено не е на фотошоп,защото съм го засичала в нета и друг път тоя еклипс,по някакви фестове... :good:

 

тука в БГ къде ли може да се направи добър тунинг? :icon_blush:

Определено има пазар.Въпросът е колко пари си готов да дадеш.А при тунинга не бива да се правят компромиси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено не е на фотошоп,защото съм го засичала в нета и друг път тоя еклипс,по някакви фестове... :good:

Определено има пазар.Въпросът е колко пари си готов да дадеш.А при тунинга не бива да се правят компромиси!

тогава ще задам още един въпрос "колко ли може да струва това удоволствие?"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е доста обширен,не мислиш ли?Зависи за какъв тунинг става въпрос-силов или оптичен тунинг.Предполагам,че питаш за оптичния и по-специално външен.Примерно едно универсално алуминиево антикрило острува горе-доло 180лв.-200лв.Е със сигурност можеш да си намериш и към хилядарката,но общо взето цените не са чак толкова големи,проблема е,че ако си вземеш да речем прагове и брони,които не са комплект седи ужасно,трябва да са комплект.Предполагам,че за цяластен оптичен тунинг около 2 хилядарки,ако разбира се е нов и качествен.А иначе ,ако си решил да я правиш бегачка 15/18 не ти мърдат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...