Премини към съдържание

Искам да попитам!


Chepa

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, искам да ви попитам за галант комби и по-точно може ли някои да ми каже колко му е обема на багажника, става въпрос за цялото пространство, но без да се свалят задните седалки.

Или пък ми кажете каде мога да ги видя тези характеристики!

Питането ми е насочено към желанието ми да се оборудвам с такова бижу-комби :icon_angel:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да ви попитам за галант комби и по-точно може ли някои да ми каже колко му е обема на багажника, става въпрос за цялото пространство, но без да се свалят задните седалки.

Или пък ми кажете каде мога да ги видя тези характеристики!

Питането ми е насочено към желанието ми да се оборудвам с такова бижу-комби :icon_angel:

:rulez:

 

Ами освен ако дойдеш на срещата да ти покажа...общо взето колкото Ауди 100 или Опел Омега и като широчина от едното,е малко повече а от другото като височина.Понеже капака на Ауди е скосен отзад се губи доста и ако искаш да вкараш някой голям кашон е сложно.Докато при Галант няма такива проблеми.Събира много, ако това те интересува.Просто за мен тази кола е незаменима.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен ако дойдеш на срещата да ти покажа...общо взето колкото Ауди 100 или Опел Омега и като широчина от едното,е малко повече а от другото като височина.Понеже капака на Ауди е скосен отзад се губи доста и ако искаш да вкараш някой голям кашон е сложно.Докато при Галант няма такива проблеми.Събира много, ако това те интересува.Просто за мен тази кола е незаменима.

Не мога да кажа че 100% ще дойда на срещата, понеже няма да съм сам, а и много зависи от времето (заради малката :icon_blush: ). Ако дойда непременно ще ти огледам бижуто :first: към което определено се насочвам след като преди една седмица ми се наложи да пътуваме и едвам се натоварихме с всичките посуда и глезотиики за малката принцеса.

Така, че ако успея да дойда да знаеш, че ще съм като "муха на мед", за да ти огледам от-до багажното пространство. :icon_blush: Просто се чудех като литри какви са, за да мога да преценя спрямо други модели на мицубиши.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже донякъде е свързано с работата ми и ми се налага няколко пъти в годината да се "преселвам" едва ли не, от едно място на друго,мога да кажа че това е комбито :first: .Имал съм и Форд Скорпио комби 95г, зет ми има Ауди 100 комби и съм карал багаж със всичките.Като визия и вместимост Галанта няма равен.А това че е дизел го прави още по-добър.Още като купувах колата си бях наложил критериите в перспектива,тези които сега предполагам важат и при теб. Галанта ги изпълни на 100%-красив ,удобен,практичен и дизел. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Раждането на сина ми беше основната причина да търся голяма кола и да си взема Галант-а.

Затова и търсех хечбек. Комби просто е безмислено голямо за мен - то е товарен, а аз търсех универсален автомобил.

Успях в първите години като ходим някъде да събера багажа + количката, а от време на време и проходилката. Имах и една сгъваема кошара-легло, която става на една голяма чанта като се сгъне. Не е лесно да се събере всичко, но се събира - тримата с всичкия необходим ни багаж за няколко дена.

След като порасна /сега е на 3 г/ вече не са необходим чак толкова багаж - с няколко чанти само сме.

На един приятел колата /голф/ блокира като ни идваше на гости в Пловдив и успяхме да се съберем 4-ма възрастни и две малки деца /на по 2.5г/, като сина ми беше в столче за кола, а другото на ръце + почти всичкия багаж нашия и техния и да ги докараме до София :icon_doh:

 

Така че помисли сериозно дали ти трябва комби наистина или хечбек!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Раждането на сина ми беше основната причина да търся голяма кола и да си взема Галант-а.

Затова и търсех хечбек. Комби просто е безмислено голямо за мен - то е товарен, а аз търсех универсален автомобил.

Колега, кое те кара да мислиш, че комбито е товарен автомобил? Ако е така, то над половината от регистрираните в Германия леки автомобили са товарни :icon_hmm: :icon_doh: За мен товарни автомобили са тези, които са предназначени само за превоз на товари, а комбито най-точно пасва на определението универсален автомобил.

 

Здравейте колеги, искам да ви попитам за галант комби и по-точно може ли някои да ми каже колко му е обема на багажника, става въпрос за цялото пространство, но без да се свалят задните седалки.

Или пък ми кажете каде мога да ги видя тези характеристики!

Питането ми е насочено към желанието ми да се оборудвам с такова бижу-комби :icon_angel:

:rulez:

Ако търсиш бензиново комби, аз имам едно читаво, което в момента не ми трябва. Обади се, ако имаш интерес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Раждането на сина ми беше основната причина да търся голяма кола и да си взема Галант-а.

Затова и търсех хечбек. Комби просто е безмислено голямо за мен - то е товарен, а аз търсех универсален автомобил.

 

:icon_blush: А аз съжалявам все още, че при модела който караш ти не съществува комби.За моя радост при следващият модел,тази грешка е поправена. :rulez: Viva :mitsu-smiley: :first: Мисля че на Галант ЕА6W,най- приляга определението "спортно комби".Особено на 2.5V6 Avance,ако има нещо по-добро като визия, цена, динамика, комфорт, здравина и практичност,ще го черпя много :drinks: ако ми го покаже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: А аз съжалявам все още, че при модела който караш ти не съществува комби.За моя радост при следващият модел,тази грешка е поправена. :rulez: Viva :mitsu-smiley: :first: Мисля че на Галант ЕА6W,най- приляга определението "спортно комби".Особено на 2.5V6 Avance,ако има нещо по-добро като визия, цена, динамика, комфорт, здравина и практичност,ще го черпя много :drinks: ако ми го покаже.

:icon_hmm: Вярно че няма... ама то и при 8 генерация няма хетчбек, така че споре се обезмисля - след като колегата се насочи към генерация, отговора ще дойде сам :D

За другото няма да коментирам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Ако търсиш бензиново комби, аз имам едно читаво, което в момента не ми трябва. Обади се, ако имаш интерес.

Ами честно да ви кажа, колеги, онзи ден на срещата реших да си дам реална представа какъв модел на :mitsu-smiley: точно ми трябва и честно да си кажа, май комбито ще ми е тясно. Причината е че имам домашен любимец който го дадох при родители ми да го гледат, докато малката поотрасне, но все пак ще си го взема до 1год.

Та като се замислих :mitsu-smiley: комби ще ми е доста тясно. Като кача в багажника кучето, колички, легълца ли,проходилки ли да слагам, че и багаж на нас, мани-мани :icon_blush: . И в този ред на мисли на срещата огледах Спейс Геар-а на Поли и много ми допадна. Сега се оглеждам и за Спейс Вагон, защото нещо такова най ще ми е от полза. Е верно, че в галанта ми е тръпката, но все пак интересите на семейството са на първо място.

Благодаря на всички за постовете, но мисля, че комби само ще ми отложи притесненията, защото след време не се знае може да се появи Сашо-джуниър :) :icon_blush:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледах на автогарата едни двуетажни автобуси Mitsubishi.... :icon_blush: :icon_thumbup:

:D Ха, точно :good: . Те не са ли Иристар или нещо такова, ако знаете как им се кефя. Май са червени на цвят.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа че 100% ще доида на срещата, понеже няма да съм сам, а и много зависи от времето (заради малката :icon_blush: ). Ако доида непременно ще ти огледам бижуто :first: към което определено се насочвам след като преди една седмица ми се наложи да пътуваме и едвам се натоварихме с всичките посуда и глезотиики за малката принцеса.

Така че ако успея да доида да знаеш че ще съм като "муха на мед" за да ти огледам от-до багажното пространство. :icon_blush: Просто се чудех като литри какви са, за да мога да преценя спрямо други модели на митцубиши.

:rulez:

Сори колега но в двора имам Галант комби мерцедес 124 комби и омега комби на галанта багажника е 2 пъти помалък от другите 2 :good:

 

Ами освен ако дойдеш на срещата да ти покажа...общо взето колкото Ауди 100 или Опел Омега и като широчина от едното,е малко повече а от другото като височина.Понеже капака на Ауди е скосен отзад се губи доста и ако искаш да вкараш някой голям кашон е сложно.Докато при Галант няма такива проблеми.Събира много, ако това те интересува.Просто за мен тази кола е незаменима.

Трябваше да цитирам тази тема

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори колега но в двора имам Галант комби мерцедес 124 комби и омега комби на галанта багажника е 2 пъти помалък от другите 2 :good:

Трябваше да цитирам тази тема

 

Не знам, аз нямам Омега но друг притежател на такава ми каза че багажника на Галанта е колкото неговия. Щом ти имаш и двата автомобила да приемем, че това което казваш е вярно. Но чак пък два пъти... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз нямам Омега но друг притежател на такава ми каза че багажника на Галанта е колкото неговия. Щом ти имаш и двата автомобила да приемем, че това което казваш е вярно. Но чак пък два пъти... :D

Подкрепям мнението на Тодор. Аз също имам Галант комби и багажника му е огромен, или поне според мен е много голям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако багажника на Галант коби е малък, значи направо да се насочва към миниван или микробус, никакви междинни решения от рода на Омега комби и т.н. няма да му свършат работа.

Ами аз точно към миниван ще се насочвам. Че то като гледам комби няма да ми свърши работа. Обаче както съм се навил за Спейс Геар, нещо май не се кефя на десен волан :icon_blush: . Освен това се поразрових в нета и видях, че разхода на дизела е към 14-15 градско, това дали е вярно? Но май въпроса трябва да го задам на Поли :) !

Гледам че в мобиле-то има с ляв, е верно не са карани в Япония, но все ще ми вършат работа, нали?

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SpaceGear=L400 - доста по-популярно в Европа, лошото е че няма с двигател 2.8TDI, за Европа дизел е с 2.5TDI. С този мотор може и да има по-нисък разход, но няма как да очакваш разход под 11-12 градско.

Е то аз и не очаквам под 11-12 :icon_angel: , но гледам че и 2.5 (99кс) му дават градско 14?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам това за база данни:

 

http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/mitsubishi/

 

Има много голяма база данни за автомобилите и техните характеристики.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай го предпазливо, защото има грешки тук таме.

Сайта, който писах по горе е на хора, които са си въвеждали соствения разход, така че също трябва да се отчете субективния фактор :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...