Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте!

Прерових целия раздел, но намерих това, което ме интересува, така че правя нова тема. Извинявам се, ако е имало подобна тема.

Та въпросът ми е някой знае ли откъде мога да закупя заден спойлер на Evo X или подобен на него(и дали той може да се монтира на нормалният Lancer[2008 г.]). Писах на Балкан Стар дали от тях може да се закупи въпросният спойлер, но отговорът им ме накара просто да си затворя пощата и да не се занимавам с тях за в бъдеще(Това, което ми казаха е, че може да се поръча, но цената му е около 8 183 лв., което ми се струва доста за един спойлер). Търсих и в amazon/ebay, има няколко по 250-300$, но не знам доколко ще са читави. Ако някой има информация по въпроса ще съм много благодарен!

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.com/itm/2008-2011-Mitsubishi-Lancer-EVO-X-10-Style-Painted-Black-Rear-Trunk-Spoiler-Wing-/300904460352?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item460f4db040&vxp=mtr

 

От долу има таблица за съвместимост

 

http://forums.evolutionm.net/lancer-how-requests-questions-tips/411352-evo-x-high-spoiler-regular-lancer.html

 

А тук има мнение че мястото за спойлера на евото е подсилено от вътре а на лансера не е и можело да има проблеми, но отдолу няколко човека пишат че са сложили спойлери и е нямало такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Всичко става само да ти се занимава да правиш и да можеш да отделяш кеш, а това което са ти каза ли е добре като за OEM част ;) мисля че около 2000+ беше ножат на спойлера на моето Evo 8 така че.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колега ако все още не си намерил.. аз мога да ти доставя и цената определено няма да те накара да съжаляваш за обаждането :icon_hmm: 0892 47 47 48

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За една CARISMA 2003 година, дали ще може да се намери оригинален спойлер или някакъв какъвто да пасне, че да ми кажеш и на какви цени вървят за да знам дали да ти поръчвам ли, ако можеш да намериш.И ако има пусни някоя снимка да ги вида какви са, цвета нема значение.....Ако някой колега знае в околноститие на Стара Загора или Пловдив от къде могат да се намерят разни спойлерчета, брони , прагове и подобни пластмаси и чаркуляци ... да каже горе долу къде се намира или да драсне някое адресче на мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако все още не си намерил.. аз мога да ти доставя и цената определено няма да те накара да съжаляваш за обаждането :icon_hmm: 0892 47 47 48

Колега, какви еволюшъни имаш на части в момента?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

7-8-9 но нямам затруднение да намеря нещо и за другите номерации!

Колега, какви еволюшъни имаш на части в момента?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За една CARISMA 2003 година, дали ще може да се намери оригинален спойлер или някакъв какъвто да пасне, че да ми кажеш и на какви цени вървят за да знам дали да ти поръчвам ли, ако можеш да намериш.И ако има пусни някоя снимка да ги вида какви са, цвета нема значение.....Ако някой колега знае в околноститие на Стара Загора или Пловдив от къде могат да се намерят разни спойлерчета, брони , прагове и подобни пластмаси и чаркуляци ... да каже горе долу къде се намира или да драсне някое адресче на мястото.

Съжалявам за CARISMA не мога да помогна с нищо :icon_crying: прегледах но лично аз не съм доволен от видяното.. най обикновен Aftetmarket спойлер със стопче 145 евро...:tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...