Премини към съдържание

Май ми тече кормилната рейка!


Препоръчано мнение

Вчера забелязах,че са ми скъсани маншоните на кормилната рейка и на носачите имаше изтекло нещо( най-вероятно хидравлична течност)

Никога не бях поглеждал за нивото на течността.

Като проверих ,беше малко под минимума.

Сега долях и чакам за резултат.

 

Моля, ако някой е имал подобни проблеми .

да сподели какво се е случило!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера забелязах,че са ми скъсани маншоните на кормилната рейка и на носачите имаше изтекло нещо( най-вероятно хидравлична течност)

Никога не бях поглеждал за нивото на течността.

Като проверих ,беше малко под минимума.

Сега долях и чакам за резултат.

 

Моля, ако някой е имал подобни проблеми .

да сподели какво се е случило!

приготви се за ремонт на рейка,ако не се вземат мерки, може да останеш без волан в най неподходящия момент.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

приготви се за ремонт на рейка,ако не се вземат мерки, може да останеш без волан в най неподходящия момент.......

 

Какво ще ме посъветваш да направя?

Дали да я рециклирам или да търся друга (нова или втора употреба).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре нова или рециклирана, втора употреба рейка само ако колата е по-нова и на малко км и без челен удар, иначе може да си купиш повредена рейка. Проучи дали има фирми дето предлагат нови или рециклирани и при връщане на старата приспадат от цената. Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще ме посъветваш да направя?

Дали да я рециклирам или да търся друга (нова или втора употреба).

Рециклирана е най добрия оптимален вариант, тъй като е сравнително евтино,рейката става почти като нова,и не се занимаваш с модели, дясна дирекция ли беше , лява ли е,ама дали е читава и т.н......аз имам оригинални ремонтни комплекти ( всъщност те свършиха преди седмица,тъй като правих една рейка за П3)и това още повече клони към рециклиране.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах този проблем преди 4-5 месеца! Рециклираха я за 460 лв. Това с демонтаж, монтаж, хидравлично масло и смяна на маншон и накрайник. Сега е перфектно, но господ знае до кога!

И, една малка разлика, която забелязвам от известно време. При тръгване от място с навит волан наляво или надясно се чува едно леко виене(бучене)! Не знам това в следствие на рециклирането ли е или плаче за нова рейка!!!

Ще бъда благодарен, компетентните да си кажат мнението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах този проблем преди 4-5 месеца! Рециклираха я за 460 лв. Това с демонтаж, монтаж, хидравлично масло и смяна на маншон и накрайник. Сега е перфектно, но господ знае до кога!

И, една малка разлика, която забелязвам от известно време. При тръгване от място с навит волан наляво или надясно се чува едно леко виене(бучене)! Не знам това в следствие на рециклирането ли е или плаче за нова рейка!!!

Ще бъда благодарен, компетентните да си кажат мнението.

Къде я рециклира?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен също при пълен ляв или десен се чува звук като жужене!!! Бих се радвал ако някой сподели какво може да е?! :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах този проблем преди 4-5 месеца! Рециклираха я за 460 лв. Това с демонтаж, монтаж, хидравлично масло и смяна на маншон и накрайник. Сега е перфектно, но господ знае до кога!

И, една малка разлика, която забелязвам от известно време. При тръгване от място с навит волан наляво или надясно се чува едно леко виене(бучене)! Не знам това в следствие на рециклирането ли е или плаче за нова рейка!!!

Ще бъда благодарен, компетентните да си кажат мнението.

........хидравлична помпа или клапана на нея.......иначе толкова е цената .......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...