Премини към съдържание

Пръскалки за фарове


netizen

Препоръчано мнение

Пускам нова тема за това което обсъждахме в предната. Та при мен какъв е проблема: чуват се мотор1етата на пръскалките но вода не излиза. От едно и също място ли се налива вода? Пускам и две снимки - едната е на това в което наливам вода за чистачките, другата е на целия двигателен отсек.

 

http://www.yoree.org/temp/galant1.jpg

 

Това което е под предния капак го пускам като линк, че е по голяма снимката.

Цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, от там се налива и за двете, затова е по-голям резервоара. А защо не работи вече...може да е запушено...или нещо друго.

Моето също не работи - има консумация, но не се чува да върти... Не съм намерил време още да го оправя - от подкалника се стига до него.

Честито за Галанта запазен изглежда, а и май и на цвят е същия като моя /само моя е с друг двигател/. Виж си течността на хидравликата че нещо странно изглежда. Виж ниво и на цвят как е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хидравликата ?

Серво-усилването на волана. Малкото казанче отзад вдясно на снимката /вляво на автомобила/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не зная как е на бензиновите Галанти, но при мен там е хидравличната течност за съединителя ?!? течността за хидравликата на волана се намира отпред зад щеката се вижда едно черно "бурканче" метално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

При мене на паджерото също не ми работят пръскалките.....незнаино защо :D

Пламка няма ли да се включиш в темата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм проверявал , но идея си нямам как се стига до тези пръскалки от към вътрешната страна на бронята... Струва ми се, че ще вляза в приключение :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ако знаеш кое е казанчето може от там да разкачиш маркучето и да го продухаш. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В началото на темата съм постнал снимка , нямам друго място за наливане на течност , така че ще надувам и за предното стъкло. Едни доста по дебели маркучи се виждат зад бронята но никъде не видях съединение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами за съжаление не знам при теб как е. На жена ми на колата (Фиат) казанчето е много мръсно и често се запушват маркучетата. Ходя при гумаджия и ги продухвам за 5 минути. Иначе когато са запушени ефекта е точно същия - моторчето върти, а течност не излиза. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди малко оглеждах отново - пред интеркулера има една джаджа която играе роля на "разклонител" , откачих маркучето към помпата и вода излиза от там като натисна копчето... явно са запушени дюзите , напръсках ги с ВД40 но надали ще има ефект

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

моето го смених.беше блокирало от ръжда <голямата помпа> самия мотор .стана от Пасат.само кората се сваля.а за цялото казанче дано да се развият болтовете

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...