Премини към съдържание

Докарване на кола от Италия?


Препоръчано мнение

Колега Италия е близко, отиди най-добре сам и си я докарай, ще минеш през красиви места и ако имаш възможност да влезеш и в градовете ще се насладиш на красиви гледки, може да опиташ и италиянската кухня, в некое селце домашна паста малиий, и пица. Два основни маршрута има: през Сърбия и София 1500км или пресичаш Италия до Бари от там фери до Игуменица,Гърция и след това покрай Солун към Ямбол- 2000км. И по двата маршрута има платени пътища. 400-500 евро със закуските. Успех :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм само ако преди това минеш през Митсубиши сервиз и обслужи цялостно автомобила .

Иначе наистина Италия е много красива , пиши ако минеш на този вариант да помагаме със съвети от къде да минеш .

Редактирано от iansto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Италия е близко, отиди най-добре сам и си я докарай, ще минеш през красиви места и ако имаш възможност да влезеш и в градовете ще се насладиш на красиви гледки, може да опиташ и италиянската кухня, в некое селце домашна паста малиий, и пица. Два основни маршрута има: през Сърбия и София 1500км или пресичаш Италия до Бари от там фери до Игуменица,Гърция и след това покрай Солун към Ямбол- 2000км. И по двата маршрута има платени пътища. 400-500 евро със закуските. Успех :drinks:

 

Няма как да си вземе транзитни номера от Италия!Най-добре с автовоз

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да си вземе транзитни номера от Италия!Най-добре с автовоз

Точно това и аз имах в предвид, италианците нямат транзитна регистрация, а никой няма да си даде колата с неговите номера. Търся автовоз, който да кара коли от този регион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това с транзтните номера не го знаех. :)

По нова година си докарах едно VW Caddy от Германия, TUV ,червен номер и никакви грижи.

 

Колегата да провери какво има в Германия, не м исе вярва само една кола да има в цяла Европа такава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не познавате ли някой, който да кара коли от Италия?

0899 170 700 - Емил!

Мисля,че другата седмица ще ми натовари една кола от Милано,може и да се комбинират нещата!Чуйте се най добре с него,че там друг ми движи нещата,а сега немога да се свържа с него,за да ми каже какво точно са се разбрали!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

0899 170 700 - Емил!

Мисля,че другата седмица ще ми натовари една кола от Милано,може и да се комбинират нещата!Чуйте се най добре с него,че там друг ми движи нещата,а сега немога да се свържа с него,за да ми каже какво точно са се разбрали!

 

Благодаря! Милано е доста встрани от Болоня, но ще се свържа с човека, дано да свърши работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Милано е доста встрани от Болоня, но ще се свържа с човека, дано да свърши работа.

По точно ще ме натовари от Кастел Сан Джовани а от там до Болоня е 200км.Ако се прибират през Гърция им е на път!Ще свърши работа,всяка седмица пътуват!Написах Милано,защото е по известно а пък те обикалят и товарят от всякъде.Дано съм бил полезен,на мен ми е докарвал и друг път коли от там!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...