Премини към съдържание

Термостат


netizen

Препоръчано мнение

По всичко личи, че съм за смяна на термостат - бавно загрява когато е студено времето, по наклон стрелката се връща ако се спускам на скорост и тази сутрин беше се отлепила за 2-3км с 2мм. Маркуча към радиатора беше горещ - предполагам не трябва :)

 

Та въпросът ми е какъв и от къде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си от Ратола оригинален - 45 лв. , алтернативата беше Ката(Кама или нещо такова с 4 букви) за 36.5 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

По всичко личи, че съм за смяна на термостат - бавно загрява когато е студено времето, по наклон стрелката се връща ако се спускам на скорост и тази сутрин беше се отлепила за 2-3км с 2мм. Маркуча към радиатора беше горещ - предполагам не трябва :)

 

Та въпросът ми е какъв и от къде?

 

Цената му е 45лева и вече го има наличен в Ратола София.За членовете на клуба 10-15% отстъпка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си от Ратола оригинален - 45 лв. , алтернативата беше Ката(Кама или нещо такова с 4 букви) за 36.5 лв.

Алтернативата от NIPPARTS ти е 19,14 лв.

P.S. Сори за големия лазмер на прикачения файл...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля модератора да премахне прикачения файл от поста ми по-горе, че ми отнема от разрешения обем за други снимки... :) Пък и никому не е необходим повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...