Премини към съдържание

Казанчето за течноста за чистачките тече...


KorteZ

Препоръчано мнение

Здравей те, имам Mitsubishi Carisma 1.8i 97. От известно време казанчето за течността за чистачки тече (като му наля 1.5л течност и за 2 часа я няма) преминах на вода :). Ония ден се мъчих да го сваля и да видя от къде тече и ако може да се залепи но така и не открих как се сваля. Ще съм благодарен ако някой даде съвет за помощ, че в това време трудно се кара без течност за чистачки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те, имам Mitsubishi Carisma 1.8i 97. От известно време казанчето за течността за чистачки тече (като му наля 1.5л течност и за 2 часа я няма) преминах на вода :). Ония ден се мъчих да го сваля и да видя от къде тече и ако може да се залепи но така и не открих как се сваля. Ще съм благодарен ако някой даде съвет за помощ, че в това време трудно се кара без течност за чистачки.

 

Пробвай, дано успееш.

По принцип то и разширителния съд на антифриза нищо ги не лепи, поне аз не успях :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моето мнение е че трябва да се свали десния подкалник и зад него е казанчето....пробвай да го зачистиш със спирт и да го залепиш с поксипол(например) може леко да нагрубиш мястото за лепене с пила колкото да не е гладко!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маи се свалј от калника, маха се кората под калника, опитаите с џианидно лепило.

Редактирано от Go_go
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш имам казанче,здраво,да ти го пратя.Така и така ще разбутваш подкалници и кори....пък я се залепи я не...Ако искаш пиши едно ЛС и да пиеш едно пиене за здраве... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега, най-добре първо провери от къде е теча, възможно е да е разложено уплътнението на някоя от помпичките, провери здрави ли са телата на самите помпи, изходящите щуцери, маркучетата.Извинете ме не обърнах внимание дали системата като цяло работи добре. А иначе казанче на друга (японска) марка съм лепил със твърд "силикон", даже по това време още нямах пистолет,и го залепих със запалка. Но е необходимо сериозно почистване и подсушаване. Надявам се да съм полезен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...