Премини към съдържание

Лампа


jekovmitsu

Препоръчано мнение

Колеги,напоследък забелязвам,че при завой,заобикаляне на дупка,влизане в дупка или по рязко врътване на волана и ми светва същата лампа,която свети когато ми е дръпната ръчната.Удивителната.Виках да не нещо да ми е намаляла спирачната течност и проверих в казанчето всичко си е наред.Та въпроса ми е какво е според вас поне на първо четене......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно от намаляла течност така се получава, долей малко и пробвай ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно от намаляла течност така се получава, долей малко и пробвай ..

 

Благодаря ти.А в случай,че течността е до горе на къде да се насоча...

Редактирано от jekovmitsu
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като отвори казанчето, имаше ли черна субстанция по края на течността - там където се допира до стените на казанчето?

Ако да, трябва промивка на системата и изцяло нова течност....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То по принцип на 2 години трябва да се сменя течноста защото е хидроскопична и сьс стареенето пада темперетурата на кипване. Да не говорим какви "парцали" изкарва ако не е сменяна няколко години.

Ти доляли течност в казанчето както ти подсказа колегата и спря ли да ти свети лампата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,напоследък забелязвам,че при завой,заобикаляне на дупка,влизане в дупка или по рязко врътване на волана и ми светва същата лампа,която свети когато ми е дръпната ръчната.Удивителната.Виках да не нещо да ми е намаляла спирачната течност и проверих в казанчето всичко си е наред.Та въпроса ми е какво е според вас поне на първо четене......

Привет,провери ли течността? И аз имах такъв проблем при минаване през легнал полицай,долях съвсем малко и проблема се реши.Ако не е правена промивка трябва да се направи както препоръчват колегите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко,което ми казахте съм направил.Няма нито парцалчета,нито черна субстанция по стените на казанчето и т.н,и най-вече течността си е до горе.Не ми се кара на сервиз,че да не и намерят "някоя" диагноза,която е ненужна за момента.Ако нямате други идеи от опит и не само може би ще трябва да се смени течността за напред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...