Премини към съдържание

Антирадар за iPhone БЕЗПЛАТЕН !


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, реших да ви споделя на какво приложение се натъкнах. Ето линка от iTunes да придобиете по добра представа https://itunes.apple.com/us/app/asmart-hud-air/id344633748?mt=8 Та с няколко думи накратно, радар който засича Speed Камерите. Лично го пробвах преди няколко дена и найстина работи, засича ги от 6 километра. Другото което исках да пробвам е да видя, дали ще засече на патрулките камерите... преди няколко дена се прибирах от София и на Казичене имаше патрулка с камера... колкото и странно да ви звучи Засече я. Давам ви линкове за програмата, две версий съм качил => http://tazcho.data.bg/p/files/iPhone%20App . За да ви тръгне на iPhone трябва да ви е Jailbreak-нат или по точно Хакнат, за да може да инсталирвате на него платени приложения другият вариант да се сдобиете с програмата е да си я платите от AppStore :icon_angel: Надявам се да е полезна на доста хора :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За андроид срещал ли си?

 

Ами да ти кажа чесно не, но вих и Google разтърси се може и да има за андройд :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е на системата на GPS като предварително са зададени къде има камери и стоянки. То иначе няма как да е ;) В смисъл не е радар детектор камоли антирадар (блокиращ/смущаващ радарите)... за андроид има доста такива приложения включително почти всяка навигация въпроса е колко пресни точки имаш. Едното даже е българско https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lekov.andro.antiradar&hl=bg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е на системата на GPS като предварително са зададени къде има камери и стоянки. То иначе няма как да е ;) В смисъл не е радар детектор камоли антирадар (блокиращ/смущаващ радарите)... за андроид има доста такива приложения включително почти всяка навигация въпроса е колко пресни точки имаш. Едното даже е българско https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lekov.andro.antiradar&hl=bg

 

Да правилно мислиш, но засича и камерите на патрулките. Работи през 3G-то защото ъпдейтва постоянно пътя :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако позволиш да използвам темата ти . Бихте ли дали предложение да хубав радар-детектор :plane: Че на тези приложенийца нещо им нямам много вяра ... Колкото и да се ъпдейтват данните го има и момента на изненадата с мобилните камери (патрулките)... До колкото бях чул (прочел) колегата Mitsubishi (Слави) от Ямбол се занимава с дистрибуция на Cobra радар-детектори та може би той има по-ясно виждане по въпроса за функции,нови модели и т.н. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако позволиш да използвам темата ти . Бихте ли дали предложение да хубав радар-детектор :plane: Че на тези приложенийца нещо им нямам много вяра ... Колкото и да се ъпдейтват данните го има и момента на изненадата с мобилните камери (патрулките)... До колкото бях чул (прочел) колегата Mitsubishi (Слави) от Ямбол се занимава с дистрибуция на Cobra радар-детектори та може би той има по-ясно виждане по въпроса за функции,нови модели и т.н. :rulez:

 

Здравей колега, аз съм с wistler и съм много доволен. Има доста функции и ги лови без пропуск.

 

Последно време засичам куките в движение да са пуснали камерите и карат с 90 и който ги изпревари с над 100 гори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засича ги, защото са му предварително зададени; нещо като POI

 

Да ти кажа колега не са му зададени... щом ги хваща на момента патрулките как да са зададени? Днес към Търново пътувах и имаше патрулка с камера и я засече :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа колега не са му зададени... щом ги хваща на момента патрулките как да са зададени? Днес към Търново пътувах и имаше патрулка с камера и я засече :icon_rock:

Много просто на точката дето е седяла патрулката някой си е направил труда да отбележи, че дебнат обикновено и теб те предупреждава да внимаваш как караш :) Слагаш си телефона на стъклото да хване GPS сигнал (Assisted GPS) и евентуално интернет и друго не му трябва... само по точки на картата предупреждава не си прави други илюзии :) просто няма как...може да го пробваш лестно като си спреш GPS-a на телефона :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, аз съм с wistler и съм много доволен. Има доста функции и ги лови без пропуск.

 

Последно време засичам куките в движение да са пуснали камерите и карат с 90 и който ги изпревари с над 100 гори.

 

 

 

 

Колега, модел нещо да видим за кво иде реч ? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Много просто на точката дето е седяла патрулката някой си е направил труда да отбележи, че дебнат обикновено и теб те предупреждава да внимаваш как караш :) Слагаш си телефона на стъклото да хване GPS сигнал (Assisted GPS) и евентуално интернет и друго не му трябва... само по точки на картата предупреждава не си прави други илюзии :) просто няма как...може да го пробваш лестно като си спреш GPS-a на телефона :)

 

Напълно съм съгласен с колегата. Въдени са евентуалните точки на които са засичани патрулни коли или на които се знае, че обикновено често засядат. По този начин те предупреждава, че вероятно има патрул, ама не е задължително да има.

Нека Steven Gerrard каже, дали не му пищи и когато няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

http://www.opelclub.bg/index.php?showtopic=108986&pid=1097754&st=0entry1097754

 

Това приложение за Андроид може ли да работи и на Галанта?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...