Премини към съдържание

Проблем при ускоряване


Radoice

Препоръчано мнение

Здравейте, от вече месец притежавам Спейс Вагон 2.4 бензин 1999 4г64.Влюбих се в тая кола

Като я оглеждах забелязах, че като подам газ в първия момент заглъхва и след това започва да се наема, проверих въздушния филтър беше ужас предположих че е от това и купих колата.След като я взех я подметнах филтри,ремъци, масла и свещи но това заглъхване си остана и разхода нормално ли е да не мога да я сваля под 12 литра извън града, карах я по всякакъв възможен начин бавно, бързо, нормално (100-120) но не пада под 12 литра.

Не можах да намеря такава тема във форума ако има се извинявам като я повтарям.Ако може някой да помогне със съвет предварително благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от вече месец притежавам Спейс Вагон 2.4 бензин 1999 4г64.Влюбих се в тая кола

Като я оглеждах забелязах, че като подам газ в първия момент заглъхва и след това започва да се наема, проверих въздушния филтър беше ужас предположих че е от това и купих колата.След като я взех я подметнах филтри,ремъци, масла и свещи но това заглъхване си остана и разхода нормално ли е да не мога да я сваля под 12 литра извън града, карах я по всякакъв възможен начин бавно, бързо, нормално (100-120) но не пада под 12 литра.

Не можах да намеря такава тема във форума ако има се извинявам като я повтарям.Ако може някой да помогне със съвет предварително благодаря

Проблема е комплексен, разбирай няколко неща са...........на колко хил. км . е колата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е комплексен, разбирай няколко неща са...........на колко хил. км . е колата ?

на 218 000км

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се ,че проблема може и другаде да е .. да не би да има блокирал апарат спирачен на някое колело ( колела).. Покарай ,слезни и пипай всяко едно.. ако се изгориш ,тя ясна работата..

 

Ама може и друго да е.. :mitsu-smiley: , 12 извънградско е като Кадилак с V8.. ужас...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тамън си стигнал тез неща, обикновенно от 170-180к км почва да ги прави........

какво значи това може ли малко пояснение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ! Може да е от много неща но според мен е от това че двигателя най-вероятно се е износил ... Дядо ми има форд фиеста 1.1 бензин и тегли по 10-11 градско ... няма мощност по бавно ускорява с две думи колата се е износила .. а пак и на тези 220 хиляди километра си е доста .. УСПЕХ ти пожелавам с Решаването на проблема ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря за съдействието Ви,

от всичко написано до тук разбрах, че съм се набутал с тая кола.

Браво на японците спрямо тая марка на 220 000 км и айде брак

До момента съм минал през Нисан и Хонда на доста повече километри и не мога да кажа нищо лошо но явно митцубишито няма нищо общо с тия марки.

Благодаря още веднъж за съдействието ви, явно ще се продава

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието Ви,

от всичко написано до тук разбрах, че съм се набутал с тая кола.

Браво на японците спрямо тая марка на 220 000 км и айде брак

До момента съм минал през Нисан и Хонда на доста повече километри и не мога да кажа нищо лошо но явно митцубишито няма нищо общо с тия марки.

Благодаря още веднъж за съдействието ви, явно ще се продава

Колега, какъв брак? Какви 5 лв???Докарайте колата в София и ще пееш друга песен, ама всеки знае че във Варна няма майстори за такъв тип мотори, а той мотора е специфичен.......така че не се разочаровай.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеле що за глупости.....този пример с форда направо изби рибата. Абе големи хора сте.....къде главите ви раждат такива идиотщини.

Аз на 260000км още не съм си сменил антифриза, вие ще ме пратите в моргата бре.....

Колега иди си направи една свястна диагностика, ( с което във Варна определено ще видиш зор) и си карай колата докато все още не са те накарали да я бракуваш.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието Ви,

от всичко написано до тук разбрах, че съм се набутал с тая кола.

Браво на японците спрямо тая марка на 220 000 км и айде брак

До момента съм минал през Нисан и Хонда на доста повече километри и не мога да кажа нищо лошо но явно митцубишито няма нищо общо с тия марки.

Благодаря още веднъж за съдействието ви, явно ще се продава

Колега,не е моя работа да се меся....но моля те напиши във търсачката GDI или ГДИ и виж какъв двигател си си взел!?Това е специфичен мотор и е препоръчително човек да си купува такъв,само и единствено ако живее в радиус най-много 100 км.от Пловдив,защото там е единствения човек в България,който ги "чува"тези ГДИ-ки-Milen_Z.

Така че,моля те,вземи телефона на колегата от профила му и газ към Пловдив...ако е нещо оправимо,Милен ще го оправи.

Успех и да се похвалиш с "новата придобивка"след ремонта!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеле що за глупости.....този пример с форда направо изби рибата. Абе големи хора сте.....къде главите ви раждат такива идиотщини.

Аз на 260000км още не съм си сменил антифриза, вие ще ме пратите в моргата бре.....

Колега иди си направи една свястна диагностика, ( с което във Варна определено ще видиш зор) и си карай колата докато все още не са те накарали да я бракуваш.......

 

 

 

 

... не ти ли е дошло на ум че щом търси помощ му е малко в повече тоя разход ? с 15 градско ? всеки ли може да си го позволи ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И щом му е в повече разхода трябва да го приравним с Фиеста 1.1.....За ваше сведение няма нищо общо Вагона с подобен боклук, и километри от порядъка на 6-700000 изобщо не са му проблем. А на мен какво ми е дошло на акъла няма никакво значение, важното е че знам къде е проблема и какво е нужно за да е колата в ред....и определено съм против мнението че двигателя си е отишъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, че имам голям опит с GDI, ама да говорим за брак на двигател с 200 000 км е абсурдно!Колега Radoice, за съжаление във Варна трудно ще намериш майстор на GDI.Наистина във Пловдив е мястото за това.Пълни резервоара отивай там и ще ти се орпави проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...