Премини към съдържание

Counter Strike Mitsubishi Team


Препоръчано мнение

  • Admin

Горе предложените неща са перфектни, само трябва някой, който разбира да каже как става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че трябва да се допитаме до някой 10-12 годишен експерт да ни каже :D .Утре ще седна да прочета малко по въпроса и ако вдяна ще пиша .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че трябва да се допитаме до някой 10-12 годишен експерт да ни каже :D .Утре ще седна да прочета малко по въпроса и ако вдяна ще пиша .

Аз в това число ли трябва да съм ? Така и така утре нямам толкова тежки часове ......може да се поровя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето Античийт програми за CS сървъри това е което намерих има си и инструкции за инсталация и настройка .От прочетеното днес хората дават sXe Injected като най-добрата.

В тази тема има доста полезни команди ,но не успях да намеря нищо за предложеният на Светльо,има само за промяна на времето на избухване на бомбата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето Античийт програми за CS сървъри това е което намерих има си и инструкции за инсталация и настройка .От прочетеното днес хората дават sXe Injected като най-добрата.

В тази тема има доста полезни команди ,но не успях да намеря нищо за предложеният на Светльо,има само за промяна на времето на избухване на бомбата.

Да Ники но тази програма иска много як комп ама много як и да следи всеки участник поединично + сървъра и става яко лаг .А когато има повече от 10 човека няма да има битка....защото няма да има сървър.До 7 -8 човека проблем няма да има според мен ако компа е добър.

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За това най-добре Flex anticheat. Явно на известните сървъри пасва най-добре. За другите команди ни трябва човек, който разбира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да Ники но тази програма иска много як комп ама много як и да следи всеки участник поединично + сървъра и става яко лаг .А когато има повече от 10 човека няма да има битка....защото няма да има сървър.До 7 -8 човека проблем няма да има според мен ако компа е добър.

Ами не ги разбирам аз ,просто се порових из нета и тази я дадоха за добра и за това споделих,а като те гледам явно ги разбираш я хвърли едно око на тези и кажи коя е добра да си сложим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

20:00 часа (може и по-рано) ще играем ...........който иска да влиза :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам преложение за карта :link:

И веднага се обосновавам - има хора които не са я играли много тази играя и няма да тръгнат да разучават карти те първа. Поради тази малка подробност на същите им е доста трудно да се включат и се отказват примерно. Ще кажа и две думи за картата която съм предложил - представлява една равнина и 4 хамбара - 2 зад които са куките и 2 агресорите, играе се съответно със Colt (като наша любима модификация с 4 букви :lol: ) и с АК-47 взимаш и бягаш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Намерих aim карти.

 

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/aim/

 

Нека Любо ги качи. Поне по-известните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих aim карти.

 

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/aim/

 

Нека Любо ги качи. Поне по-известните.

Качил съм някой от тези карти. Мен лично ме дразнят. Ако ще е пуцалка, да го пускам на HL mode и всеки за себе си .. с този тип карти никаква тактика или стратегия не може да се приложи .. лично мнение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Качил съм някой от тези карти. Мен лично ме дразнят. Ако ще е пуцалка, да го пускам на HL mode и всеки за себе си .. с този тип карти никаква тактика или стратегия не може да се приложи .. лично мнение

 

Абсолютно си прав, но погледни от добрата страна.

Като са малко хора и добре да ги има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много е слаба активността Ви. Влизат само 4-5 човека или поне аз, когато вляза има толкова. Трябва да популяризираме темата зада стават яки мелета! :) :icon_box: Жалко, че довечера няма да мога да вляза :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Довечера в 20.00 часа става мелето. :D

Влизайте всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги качвам снимка за тези които се съмняват в моята игра,че съм с хак и т.н. прилагам снимка от един от най известните бг сървъри за Цс като същия сървър има защита почти невъзможна за разбиване,а за тези който ме псуват и обиждат е супер грозно понеже сме създали този сървър за игра и забавление,а не да гледаме кой как играе :icon_n_king:

 

 

http://prikachi.com/images.php?images/69/6108069v.jpg :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги качвам снимка за тези които се съмняват в моята игра,че съм с хак и т.н. прилагам снимка от един от най известните бг сървъри за Цс като същия сървър има защита почти невъзможна за разбиване,а за тези който ме псуват и обиждат е супер грозно понеже сме създали този сървър за игра и забавление,а не да гледаме кой как играе :icon_n_king:

 

 

http://prikachi.com/...69/6108069v.jpg :icon_rock:

 

Не стана ясно обаче в кой сървър са те обиждали или псували? На този от снимката или на mitsubishi?

Кой и за какво се е съмнявал и кога? Може ли да поясниш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не стана ясно обаче в кой сървър са те обиждали или псували? На този от снимката или на mitsubishi?

Кой и за какво се е съмнявал и кога? Може ли да поясниш?

 

Колега става въпрос за нашият сървър на мицубиши.Ами няколко човека ме обиждаха помня само на единия ник-а Tancho имаше и още един,но не му помня ник-а.Много е грозно и тъпо това което правят понеже някой ден можем да се видим на някой среща и зареди неква тъпа игра трябва да се гледаме на криво.Завистници много голямо псуване беше не можел съм да бъда толкова добър не било възможно и ей такива..... Смешна работа има такива играчи който не можеш да ги видиш камули да ги оцелиш,а за тях какво да кажем трябва да ги насолим и ще ни е мирна главата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам колегите да се въздържат от такива грозни прояви. Нека не трябва да бъдем модератори на местата за забавление...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям .. Мен лично винаги ми е било приятно когато MArmot участва в играта.. не съм бил когато някое лапе е пцуало, грозна работа ако е така ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...