Премини към съдържание

Не иска да запали!


veskonti

Препоръчано мнение

Здравейте бих искал да попитам как мога да стигна до стартера без канал. Каризмата ми е 1.6 99 к.с 99г.. Тази сутрин се опитах да запаля и тя не завъртя изобщо, а акумулатора ми е нов. Всичко друго работи по нея и затова си мисля, че е стартера. Чува се само някакъв звук все едно помпата вие, но се чува отпред не отзад. Моля за помощ, защото колатами трябва всеки ден.Ако някой е имал този проблем молщ да пише. Дали проблема може да е реле или бушон.Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте бих искал да попитам как мога да стигна до стартера без канал. Каризмата ми е 1.6 99 к.с 99г.. Тази сутрин се опитах да запаля и тя не завъртя изобщо, а акумулатора ми е нов. Всичко друго работи по нея и затова си мисля, че е стартера. Чува се само някакъв звук все едно помпата вие, но се чува отпред не отзад. Моля за помощ, защото колатами трябва всеки ден.Ако някой е имал този проблем молщ да пише. Дали проблема може да е реле или бушон.Благодаря предварително.

Здравей. Аз имах подобен проблем.

Но се оказа, хлабава връзка на масата, на стартера.

Редактирано от H-a-T-e-R-s
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, от всичко прочетено до тук, отиди при майстор и гледай, защото само ще си усложниш положението

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е най-добре. Върви на майстор, и няма да имаш главоболия.Стартерът до колкото знам, е на кофти място!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да стигнеш до стартера си трябва канал или подемник.Просто е заврян отдолу на трудно достъпно място.Ако можеш да се набуташ под колата влез и ще го видиш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес запалих колата на бутане и я закарах в сервиз и се установи, че за смяна са бендикса и четките. Ремонта ще ми струва 120 лева всичко. Незнам дали не е малко скъпичко, защото не знам колко струва един стартер по принцип. Благодаря на всички за мненията.

Редактирано от veskonti
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм от Габрово и ще продавам на части моята Каризма 1.8 ГДИ .Ако стартера е същия ще ти го продам за 40 лв.Ако искаш ми звънни 0888 817195.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Да не отварям нова тема,

 

Може ли да кажете от къде достъпа до стартера е най лесен -за сваляне.

Трябва ли да сваля колектора или на канал от долу.

За Carisma 1.8 4g93 / 95 г.

Благодаря ви !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...