Премини към съдържание

Помощ загубих си ключа на Каризмата


tsavchev

Препоръчано мнение

Здравейте днес си загубих ключа на каризмата 1.9 ДИ-Д заедно с модула за ценралното...Добре че имам резервен ключ дето ми го дадоха от Германия като си я вземах. Искам да попитам някой знае ли как може да си извадя нов с чип ест и около колко ще ми струва това? От къде да видя серийния номер на ооригиналния ключ? Благодаря! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте днес си загубих ключа на каризмата 1.9 ДИ-Д заедно с модула за ценралното...Добре че имам резервен ключ дето ми го дадоха от Германия като си я вземах. Искам да попитам някой знае ли как може да си извадя нов с чип ест и около колко ще ми струва това? От къде да видя серийния номер на ооригиналния ключ? Благодаря! :mitsu-smiley:

Здравей,

 

За да си направиш копие на ключа барабар с чипа си приготви едно 100-150лв.Поне във Варна по толкова искат.Всеки ключар трябва да я предлага тази услуга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен последно ми казаха 60 лв. за копие с чип ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз имам същата кола и попитах ключар за резервен ключ.Той ми каза че ще изработи новия ключ по стария и после ще го обучи в колата.Това ще ми струва 100лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз имам същата кола и попитах ключар за резервен ключ.Той ми каза че ще изработи новия ключ по стария и после ще го обучи в колата.Това ще ми струва 100лв.

 

Здравей колега къде по точно е този ключар в Габрово можеш ли да ми кажеш? Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ул. Николаевска 76. Телефонен номер ще напиша като мина там и го запиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,точно за този ключар става дума.Той се намира близо до Машинния завод в Габрово или до 2-ро осн. училище.Ако имаш проблем с намирането звънни ми 0888 817195 и с удоволствие ще те заведа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да ти кажа номера на ключара е 0887 729707 \Николай\.А тази цена за която пише колегата по горе от 60лв. е за по старите модели .Имах Каризма 98г.и ми направиха ключ за 60 лв. без да карам колата там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да ти кажа номера на ключара е 0887 729707 \Николай\.А тази цена за която пише колегата по горе от 60лв. е за по старите модели .Имах Каризма 98г.и ми направиха ключ за 60 лв. без да карам колата там.

 

Благодаря колега след празниците ще се запътя да видим какво може да направим. Форума е супер нямам думи! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега след празниците ще се запътя да видим какво може да направим. Форума е супер нямам думи! :mitsu-smiley:

 

Ако решиш да дойдеш преди обяд, аз най-вероятно ще съм в съседния магазин за компютри да пия кафе при моя човек.

Номерата ми ги има в профила, ако искаш обади се да се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте днес си загубих ключа на каризмата 1.9 ДИ-Д заедно с модула за ценралното...Добре че имам резервен ключ дето ми го дадоха от Германия като си я вземах. Искам да попитам някой знае ли как може да си извадя нов с чип ест и около колко ще ми струва това? От къде да видя серийния номер на ооригиналния ключ? Благодаря! :mitsu-smiley:

Аз съм си правил ключ в Практикер във София за 50лв.Ако имаш наблизо Практикер опитай.

Редактирано от james_bond
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да ти кажа номера на ключара е 0887 729707 \Николай\.А тази цена за която пише колегата по горе от 60лв. е за по старите модели .Имах Каризма 98г.и ми направиха ключ за 60 лв. без да карам колата там.

Вече звънях 4-5 пъти на посочения телефон, но никой не вдига....:( пък не ми се разкарва до Габорово само да проверя дали може да го направи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече звънях 4-5 пъти на посочения телефон, но никой не вдига....:( пък не ми се разкарва до Габорово само да проверя дали може да го направи...

 

Разбрах се с човека много благодаря! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако може след направата на ключа да пишеш дали си доволен защото скоро и аз ще ходя.

здр. засега съм доволен не е правил никакъв проблем ключа даже и от резервния ми извади чипа и ми го сложи на нов и всичко това 130лв. по принцип 1ключ с чип - 100лв. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,аз съм с един ключ и наскоро се интересувах тук в гр.Шумен къде мога да си направя втори.Моя също е с чип(имобилаизер).Ходих при ключар в един наш магазин (РУМ) при един препоръчан ключар. Човека го сложи на една машинка И на дисплея й се изписа накакви цифри.Влзе в един каталог и се ПРОИЗНЕСЕ:"Ключа , с чипа с обучението ще Ви струва 50лв."Ако съм ти полезен ,пали колата и идвай ,къде са 150 ,къде са 50.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за отзива.Тия дни отивам и аз.Колкото до колегата от Шумен явно неговата Каризма е преди 2000 год..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за отзива.Тия дни отивам и аз.Колкото до колегата от Шумен явно неговата Каризма е преди 2000 год..

 

Моята е 2001 и цената е 100лв. за по старите каризми цената е 60лв. така ми каза ключаря... успехи на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...