Премини към съдържание

20 на 100 разход! Помощ


Rake

Препоръчано мнение

Значи взех един мъртвец Колт, 3 години седя на тротоара - зима, лято :Р интересното е че запали от първия път.Гадното е че вече много се набих за всякакви ремонти и искам да го до оправя ако мога,но тоя разход ме убива.От какво може да е ?Карам само в града, не е засичан на извънградско.

 

Вчера му правих диагностика и не показа нищо.А да кажа само модела е 1.3, 95 или 96г, 75 коня, бензин. Ето този тип е да ви улесня :Р http://vbox7.com/pla...al=2&vid=193666

 

 

Приемам всякакъв акъл :Р Този дето ми прави диагностиката каза че трябва да се види дали колекторите са ми за смяна, погледна свещите каза че са горе долу добре - общо взето не помогна грам. Аре братя ако имате нещо с което да помогнете споделяйте.

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши грамотно! Това не е фейсбук!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом си от София свържи се с DJ Тумби той ще го излекува .Успех и весели празници. :drinks: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този, който направи диагностиката каза, че са леко над нормата, но не беше сигурен колко е нормата.Каза че са 1150 и после са паднали на 1050.Чесно да ти кажа не знам колко трябва да са.И да добавя, че лятото ми даваше 11-13!

 

И да ми кажете как да се свържа с Тумби :Р

Редактирано от Rake
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този, който направи диагностиката каза, че са леко над нормата, но не беше сигурен колко е нормата.Каза че са 1150 и после са паднали на 1050.Чесно да ти кажа не знам колко трябва да са.И да добавя, че лятото ми даваше 11-13!

 

И да ми кажете как да се свържа с Тумби :Р

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=9 Виж в личните данни долу в ляво :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колега,този разход на газ или бензин е? Ако е на бенз може да е от Ламбда сондата,от датчика на интейка и от разни др. датчици,но щом си правил диагностика следва да са наред.На газ:свещи,кабели,въздушен филтър,не е лошо да почистиш делкото..Колкото и смешно да звучи може и жилото на газта да заяжда някъде и да ти държи високи обороти и оттам да идва разхода,може дори и при меки гуми да се вдигне :) Провери и стъпковия мотор също :) Емо с право пита за ниските,подобна информация би помогнала :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...