Премини към съдържание

Въпрос за джанти


rata

Препоръчано мнение

Искам да попитам коя от двете джанти като размер 4х114,3 или 4х100 ще станат на Мицубиши спей стар защото моите са 15 ки а аз искам да сложа 14 ки,не знам дали точно тука трябва да попитам и се извинявам предварително ,,,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Джанти - метални/железни/ за Space Star 14 цола, 4 x 114,3мм и 67мм централния отвор

размера на гайките - 12x1.5 s21

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Джанти - метални/железни/ за Space Star 14 цола, 4 x 114,3мм и 67мм централния отвор

размера на гайките - 12x1.5 s21

Благодаря ти, а за лети джанти евентуално размера е същия предполагам.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само формата на гайките може да е различна.Някои са с конусни, други с плоски.

 

И като допълнение - за летите джанти трябват по-дълги шпилки /в сравнение със стоманените... Задължително проверете когато сложиш алуминиеви, дали има достатъчно разстояние за навиване на гайката - поне 10 мм./

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И като допълнение - за летите джанти трябват по-дълги шпилки /в сравнение със стоманените... Задължително проверете когато сложиш алуминиеви, дали има достатъчно разстояние за навиване на гайката - поне 10 мм./

 

Шпилките са еднакви колега ,само гайките за лети джанти и стоманени се различават чуствително:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шпилките са еднакви колега ,само гайките за лети джанти и стоманени се различават чуствително:D

 

Не бъди толкова уверен - не знаеш какво има по света... :icon_dance:

Какво ли не сме виждали.../ В това число и гайка, навита 1-2 витки върху алум.джанта/... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам коя от двете джанти като размер 4х114,3 или 4х100 ще станат на Мицубиши спей стар защото моите са 15 ки а аз искам да сложа 14 ки,не знам дали точно тука трябва да попитам и се извинявам предварително ,,,

 

Ех че не си във Варна... Направо да си ги сменим:rolleyes:

А колкото за отворите, на Звездичката са 4х114,3.

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бъди толкова уверен - не знаеш какво има по света... :icon_dance:

Какво ли не сме виждали.../ В това число и гайка, навита 1-2 витки върху алум.джанта/... :icon_doh:

 

шпилките са стандартни. има значение ако си с болт... не на шпилка! има и по-дълги шпилки но те се ползват ако се поставя фланец по голям от 20мм

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Здравейте,

 

Може би тука е мястото да попитам:

На Space Star 1.3 (бензин, от 2000г) мога ли сложа джанти 15" и ако да, какъв размер гуми да търся?

Говоря за обикновени стоманени джанти, не лети... просто ми трябва малко да го повдигна понеже ми са налага да минавам по черни пътища...

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз .. Гуми 165/65/14 дали ще станат на мойте 14-ки, че така си седят в мазето. Извинявам се, че леко спамя темата на колегата. Но доло горе е сходна тема затова питам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...