Премини към съдържание

Зумер за светнати фарове


mladen.bg

Препоръчано мнение

Здравейте колеги искам да запитам дали моделите на спей стар имат зумер за забравени светлини и дали след като се отвори шофъорската врата плафона трябва да свети ? Гледам на другите врати има бутончета които се движат и работят а на шофъорската врата е с някакво пластмасово капаче не е като другите . Благодаря ви предварително за отговорите. Модела е спей стар 1.3 2000г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги искам да запитам дали моделите на спей стар имат зумер за забравени светлини и дали след като се отвори шофъорската врата плафона трябва да свети ? Гледам на другите врати има бутончета които се движат и работят а на шофъорската врата е с някакво пластмасово капаче не е като другите . Благодаря ви предварително за отговорите. Модела е спей стар 1.3 2000г.

 

 

Имат зумер за светлини, и трябва да ти свети плафона при отворени които и да са врати на колата! :) На мен не ми работеше плафона при отваряне на вратите, и се оказа лошо контакт!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно копчето на шофьорската врата не дава контакт.Най- добре го оправи , щото може да се случи следното- изключваш алармата , централното отваря вратите, влизаш в колата ,оставяш ключа вътре, излизаш ,че си забравил нещо и в този момент колата се заключва сама. Алармата не е отчела отваряне на врата и след 30-40 сек.сама се включва. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бутона на вратата е с два извода подаващи маса към плафона и към зумера за фаровете.Зумера не е към контактния ключ като на някой коли, а се прекъсва през бутона на лявата предна врата.И с обикновен бутон става, не е нужно да има двоен извод, само ги съедини.Аз не открих в магазин такъв бутон понеже моят беше яко клеясал и с почистване не става, но за един от голф четворка, много по дърварско изпълнение ми обявиха цена 6 кинта.. :icon_doctor:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бутона на вратата е с два извода подаващи маса към плафона и към зумера за фаровете.Зумера не е към контактния ключ като на някой коли, а се прекъсва през бутона на лявата предна врата.И с обикновен бутон става, не е нужно да има двоен извод, само ги съедини.Аз не открих в магазин такъв бутон понеже моят беше яко клеясал и с почистване не става, но за един от голф четворка, много по дърварско изпълнение ми обявиха цена 6 кинта.. :icon_doctor:

 

И когато ги съедини, при включени фарове зумера ще пищи при отваряне на коя да е врата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И когато ги съедини, при включени фарове зумера ще пищи при отваряне на коя да е врата...

 

 

Несъмнено, но по-добре този вариант, от колкото въобще да не пищи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...