Премини към съдържание

Проблем


stucy

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Имам един проблем, който се появи онзи ден. Докато се прибирах от работа минах през една локва с по-висока скорост тъй като я видях в последния момент. Малко след това колата започна да прекъсва. Като подам газ започва да се дави така сякаш и е свършило горивото. Колата е 89г. бензин 4G63, 2000 кубика. Интерестното е, че като съм на бензин се осеща много по-слабо отклкото като съм на газ. Първоначално си мислех, че нещо се е измокрило и като изсъхне всичко ще е ок. Да ама не, два дена по-късно същата история. :( Някакви идеи какъв може да е проблема. В допълнение като беше студена и поддържаше по-виски обороти не усетих подобен проблем. Ще съм ви благодарен за мненията. :icon_thumbup:

 

Стуци

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Делкото се е намокрило - трябва да се извади, измие и подсуши и ако има ефект е за смяна :D

Имаше подобна тема скоро...потърси :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Цялото делко ли да сменя? Къде по принцип влиза водата? Аз си мислех, че трябва само дистрибуторната капачка да се свали и да се види дали няма влага? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Първо трябва да се тръгне от гуменото уплътнение, което съм писал много пъти, че се сменя профилактично. Струва оригинално няколко лева и пази делко за стотици... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :) . Като сваляш капачката почисти и нагара по контактните повърхности. Ако има такъв :) . Може уплътнението да пропуска. Дори и нова капачка да решиш да вземеш няма да ти струва скъпо (около 20лв). :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уплътнението за моя от Автогарант струваше 15 лв с поръчка. Старото ми е читаво, ако някой е на зор...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте приятели,

 

при мен проблема не се реши с подсушаване. Да ни би делкото да е проблем? Не знам дали има значение но когато е студена няма проблем. Едва след като загрее започва да се усеща прекъсването. Някакви идеи?

 

Мерси пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

колега аз когато взех колата от мерак измих двигатела,минах 100м.и до там но на другия ден запали беше бобината провери кабелите около нея

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...