Премини към съдържание

Заменям дъно AM3 за AM2


Препоръчано мнение

Дъното е чисто ново, неработило и секунда, съотвено с 36 месеца гаранция без няколко дена. На едни познати, малко сбъркали платформата и процесора им не влазя

Ето за това става въпрос - http://mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=46448

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това е вариянт но стария си е доста приличен и не си струва да се изхвърля...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да им е по-лесно ако си вземат направо процесор за този сокет :icon_hmm: ?

По-удачния вариант и според мен. Аз преди година търсих процесор за дъно АМ2. Отне ми доста време докато намеря втора ръка.

АМ2 отдавна ги няма на пазара. Евентуално втора ръка или някъде, някоя бройка забравена и от бога. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как AM2 да ги няма, и то отдавна, на пазара?

Направо ме разби.... :)

Аз имам процесор за АМ2, ако някой търси, мога да му го подаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как AM2 да ги няма, и то отдавна, на пазара?

Направо ме разби.... :)

Аз имам процесор за АМ2, ако някой търси, мога да му го подаря.

АМ2 940 пина, АМ3 941 пина. Дъна съвместими има за АМ2/ АМ2+ /АМ3, но не и процесори.

Човека търси дъно, а не процесор. Точно преди година исках да сменя Атлона на щерката с двуядрен. Отне ми месец докато изровя по форумите един, втора употреба.

Milenjs, има още един вариант.

Ако не са минали 7 дни от покупката, могат да върнат дъното и да си купят друго. Гледам, че в Jarcomputers имат 2 дъна на асрок и на биостар с този сокет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АМ2 940 пина, АМ3 941 пина. Дъна съвместими има за АМ2/ АМ2+ /АМ3, но не и процесори.

Човека търси дъно, а не процесор. Точно преди година исках да сменя Атлона на щерката с двуядрен. Отне ми месец докато изровя по форумите един, втора употреба.

Milenjs, има още един вариант.

Ако не са минали 7 дни от покупката, могат да върнат дъното и да си купят друго. Гледам, че в Jarcomputers имат 2 дъна на асрок и на биостар с този сокет.

 

Аз разбрах какво търси, просто вметнах какво мога да подаря на някой заинтересован, който прочете темата.:)

Имам доста опит с компютрите :)

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...