Премини към съдържание

Помощ за запалителни свещи


knopp

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

Вчера реших да си сменя свещите на Галантния и си Купих Beru ... не помня какви. Оказа се, че са за камък 21 и отидох да ги сменя. Дадоха ми Беру 14FR-7DU А в Аутодатата пище, че трябва да са 14FR-7DUХ. Каква е разликата между тях, стават ли за машината или да ходя пак да ги сменям :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беру 14FR-7DUX са правилните свещи за този мотор, ама защо изобщо ти трябваше Беру за Японска кола, NGK са само с левче по скъпи :) хората на Немски коли слагат NGK да работят по добре, ти на Галанта Беру ..:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беру 14FR-7DUX са правилните свещи за този мотор, ама защо изобщо ти трябваше Беру за Японска кола, NGK са само с левче по скъпи :) хората на Немски коли слагат NGK да работят по добре, ти на Галанта Беру ..:icon_hmm:

 

защото NGK се изложиха последно време. Няколко колеги си смениха свщите преди да им е дошло времето. (бяха избили).

 

А каква е разликата мъжду двете Беру ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

защото NGK се изложиха последно време. Няколко колеги си смениха свщите преди да им е дошло времето. (бяха избили).

 

А каква е разликата мъжду двете Беру ?

Ами защото ги купувате я от Еврото, я от Косерите и за това е така, купете си истински НГК и тогава ще пее друга песен мотора ........разликата м/у двете Берута е че едното го дават за Еклипс, а другото си е за Галант като твоя.......ако ви трябва истинско НГК , насреща съм.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що за марка е това Беру :icon_doh: ето ти правилните свещи както ти е написал Тумби http://www.ebay.co.uk/itm/110807263099?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 не се занимавай с други боклуци :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм по доволен от Дензо нямам никакви проблеми. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И защо е необходимо да се се търсят алтернативни решения, когато оргиналните свещи OEM Mitsubishi за този автомобил са по 8лв за 1бр?

Не знам :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм по доволен от Дензо нямам никакви проблеми. :icon_rock:

И на моя "дядо" само Дензо му понасят добре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_images/elegant-red/snapback.pngMiroslav написа на 24 ноември 2012 - 19:41 :

 

И защо е необходимо да се се търсят алтернативни решения, когато оргиналните свещи OEM Mitsubishi за този автомобил са по 8лв за 1бр?

Не знам :rolleyes:

Аз съвсем случайно ;) знам ..:)

За икономия на 12 лв. в момента на закупуване и за преразход на десетки левове в последствие ..:D

Никога не съм предполагал, че едни свещи могат да играят такава роля при разхода на гориво, докато не смених навремето ОЕМ-ските свещи на Мерцедеса (които са производство на БОШ или Беру) с NGK и разхода в града слезе от 11 на 10/100 ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Момци.

Отидох и смених свещите. И без това ги бяха сгрешили, и си взех NGK BKR6E-11. Да видим какво имане ще излезат. Малко съм с едно на ум последно време към авточастите. Уж купуваш едно от най -доброто като части, а не издържа и колкото ментаците. Преди на Аудито 80 89г търсех пак що-годе истински части, тампони Лемфьордер - издържаха по малко от колкото някакви си Noname.

Както и да е, "поживьом-посмотрим".

Благодаря Ви за съветите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...