Премини към съдържание

Дом Българка Стара Загора


Препоръчано мнение

Благодаря,че бях един от вас!Това исках да направя от години,благодарен съм и на приятелите,които ме подкрепиха и на колегите,които помогнаха с транспортирането на подаръците. Това е нашата сила-обединени!

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте колеги,

Малко "раничко" повдигам темата за децата, но на снощната сбирка в Пловдив ненадейно се събраха 60лв за следващото посещение на децата.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Малко "раничко" повдигам темата за децата, но на снощната сбирка в Пловдив ненадейно се събраха 60лв за следващото посещение на децата.

 

Поздрави!

За някакво подобно мероприятие, не е рано :). http://www.vbox7.com/play:b83d56f1&start=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

На срещата в Шипково-V, дарени 392 лв. за лятното барбекю на децата от дом "Българка". http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте ,колеги и приятели ,смятам че настана време да се започне кампанията за

Лятната среща с децата от Дом Българка.

Виждаме много усмихнати и щастливи деца по улиците всеки ден,

но нека видим усмивките и пламъка на щастието отново в онези детските очи

и за пореден път им покажем ,че като са изоставени не са забравени и все още в България съществуват хора с добри сърца.

 

П.С.:Моля по запознатите и хората който са вещи по организациите да подемат от тук нататък.Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

айде не се услушвайте ,а давайте предложения за дата :mitsu-smiley:

 

Колеги, аз имам доста неща на главата в момента, така че вие преценете нещата... пък аз ще се опитам да се вмъкна в тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Нещо около 1-ви ЮЛИ ?

Темата увисна като windows, така малко...давайте предложения, моля... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо около 1-ви ЮЛИ ?

Темата увисна като windows, така малко...давайте предложения, моля... :)

 

Смятам че 6 или 7 юли (събота/неделя ) ще е по добър вариянт , ще има повече почиващи колеги,а и горе долу ще има 1 месец до тогава за организацията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам че 6 или 7 юли (събота/неделя ) ще е по добър вариянт , ще има повече почиващи колеги,а и горе долу ще има 1 месец до тогава за организацията

 

 

И аз искам да се включа, надявам се да съм свбодна. Ако пак съм на работа, ще помогна с каквото мога. Работя в аптека, също така съм посещавала дома и познавам някой от работещите там. Не съм запозната с това, което правите, но ще се постарая да съм полезна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам че 6 или 7 юли (събота/неделя ) ще е по добър вариянт , ще има повече почиващи колеги,а и горе долу ще има 1 месец до тогава за организацията

Подкрепям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се включа, надявам се да съм свбодна. Ако пак съм на работа, ще помогна с каквото мога. Работя в аптека, също така съм посещавала дома и познавам някой от работещите там. Не съм запозната с това, което правите, но ще се постарая да съм полезна.

 

И аз подкрепям!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...