Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вонеща вода 3


Препоръчано мнение

Да, ако вали може го опънем над барбекюто, да не споразим мършичката :)

Иначе колко му е, важното е да се помни дълго :D

 

 

 

 

Бе за помненето е малко спорен въпроса .... С толкова пиене ненам кво ше се помни :icon_doh: :icon_hmm: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 187
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Окончателен списък:

 

1. somalietsa - апартамент, 152лв.

 

2. mmotors - апартамент, 152лв.

 

3. mario64 - двойна стая, 112лв.

 

4. Т.Минтов - двойна стая, 112лв.

 

5. valboss - двойна стая, 112лв.

 

6. TASSO - двойна стая, 112лв.

 

7. TASSO - двойна стая, 112лв.

 

8. Hristo - единична стая, 66лв.

 

9. dachbissnes - двойна стая,112лв.

 

10. hondata - единична стая, 66лв.

 

11. rosko - двойна стая, 112лв.

 

12. veskobsl - двойна стая, 112лв.

 

13. Светльо Ангелов - двама възрастни, 112лв.

 

14. Светльо Ангелов - възрастен + две деца, 96лв.

 

15. Светльо Ангелов - възрастен + дете, 76лв.

 

16. echik - двойна стая, 112лв.

 

17. jolly_roger - двойна стая, 112лв.

 

18. Brigadiro - двойна стая, 112лв.

 

19. todormitew - двойна стая, 112лв.

 

20. DaniMG - двойна стая, 112лв.

 

21. kolev1 - ергенин, 66лв.

 

22. Ботевград - двойна стая, 112лв.

 

23. Ботевград - двойна стая, 112лв.

 

Капацитетът на хотела е изчерпан. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Окончателен списък:

 

1. somalietsa - апартамент, 152лв.

2. mmotors..........

Капацитетът на хотела е изчерпан. :yes3:

 

Сомалия, бива ли така да разплакваш хората?

Списъка търпи още промени!

Само дето трябва закъснелите с резервацията, но с ищах да дойдат колеги, да бръкнат в нета и да си харесат някое друго хотелче във Водата.

Вечерите ще прекарат с основната група на софрата, а ще нощуват който където си е резервирал...

Вонеща вода не е голямо градче - разстоянията не са големи.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вонеща вода не е голямо градче - разстоянията не са големи.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Така е, поради което и хотелите не са през метър-два. :icon_blush:

Аз намирам точно два, като първият е доста близко до "Велиста" - в него ще ходим на басейн. :)

ЦЪК и ЦЪК

Иначи си прав - който има желание, ще намери вариант :)

Имаше и някаква къщичка за гости с по народни цени, за която се ангажирам да попитам...

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сомалия, бива ли така да разплакваш хората?

Списъка търпи още промени!

Само дето трябва закъснелите с резервацията, но с ищах да дойдат колеги, да бръкнат в нета и да си харесат някое друго хотелче във Водата.

Вечерите ще прекарат с основната група на софрата, а ще нощуват който където си е резервирал...

Вонеща вода не е голямо градче - разстоянията не са големи.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Мислих и по този вариант, но не ме кефи нещо !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, бъркаш, боба си е боб, ;) а ние говорим за пържоли по градинарски .. :lol:

Ц, ц, ц, не знаеш как се готви боб по хайдушки явно. Тъй и тъй оакана пак темата да ти обадя накратко -

1. Туряш боба и водата, като заври чакаш 20 мин. да ври, фърляш вода и слагаш нова.

2. Чакаш отново да заври и да поври поне 10 мин. сещате се защо.

3. Може още веднъж да се повтори процедурата със смяна на водата.

4. Ритате тенджарата с думите хайдутин боб яде ли и мятате на разгоряния вече качествено разгорена жарава/фурна едно агънце ;)

По нашия край го правим така но предполагам че бат Марин я знае тази рецепта :)

Живот и здраве ще дойдем с малката поне за разходка и да се видим.

http://4coolpics.com/pics/0333/058800333719.jpg

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те да не са айдуци като нас бре, земляк :-) Да да ги знаят тез' работи :-)

 

Ей, я споделете за барбекюто... Има ли нужда да нося, да мина ли през Сливен за клубното :-) С по-малко - ще се оправим ли.......

 

Ах, да мине понеделник, да се поосъферя до сряда, да гледам Горан Брегович в четвъртък, да се покипна в петък следобед в басейна, пък да ви поведа с две обиколки, докато дойдете :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да мина ,но за един ден , щото програмта ми е доста натоварена,пък и имам да подготвям 5-6 бегачки за последния им старт за годината........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на предстоящата среща ще има много хапване, пийване и веселба, но нека не забравяме, че след месец ни предстои и друга, далеч по-отговорна среща - среща с дечицата от дом "Българка".

На предстоящата сбирка, всеки който има желание и възможност, ще може да изрази съпричастността си към нашата кампания, ползвайки това: :)

http://snimki.be//store/1/551354031309.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на предстоящата среща ще има много хапване, пийване и веселба, но нека не забравяме, че след месец ни предстои и друга, далеч по-отговорна среща - среща с дечицата от дом "Българка".

На предстоящата сбирка, всеки който има желание и възможност, ще може да изрази съпричастността си към нашата кампания, ползвайки това: :)

http://snimki.be//store/1/551354031309.jpg

И аз на това се надявах.

Писна ми да давам пари на изедническите банки :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на предстоящата среща ще има много хапване, пийване и веселба, но нека не забравяме, че след месец ни предстои и друга, далеч по-отговорна среща - среща с дечицата от дом "Българка".

На предстоящата сбирка, всеки който има желание и възможност, ще може да изрази съпричастността си към нашата кампания, ползвайки това: :)

http://snimki.be//store/1/551354031309.jpg

:mitsu-smiley: Аз също си мислех за нещо такова - да си организираме някакво турнирче по табла или карти с по някой и друг лев вход за участие и парите, които съберем като "награден фонд" да ги внесем в тази касичка от снимката пък победителите ще бъдат наградени с някоя бутилка или постна пържола? Аз ще донеса една табла за всеки случай, ако има мераклии. А ако са повече мераклиите - нека който има да вземе и той. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз също си мислех за нещо такова - да си организираме някакво турнирче по табла или карти с по някой и друг лев вход за участие и парите, които съберем като "награден фонд" да ги внесем в тази касичка от снимката пък победителите ще бъдат наградени с някоя бутилка или постна пържола? Аз ще донеса една табла за всеки случай, ако има мераклии. А ако са повече мераклиите - нека който има да вземе и той. :mitsu-smiley:

Турнир по "народна топка", "жмичка", "сляпа баба" - няма проблем, важното е да ни е забавно, същевременно и полезно. :icon_thumbup:

 

 

...................................................................

 

Моля, запомнете си номерата на стаите!

Не че в хотела ги нямат, ама... :)

 

 

 

1. somalietsa - апартамент А1

 

2. mmotors - апартамент А2

 

3. mario64 - стая 20

 

4. Т.Минтов - стая 8

 

5. valboss - стая 23

 

6. TASSO - стая 4

 

7. TASSO стая 5

 

8. Hristo - стая 6

 

9. dachbissnes - стая 11

 

10. hondata - стая 12

 

11. rosko - стая 7

 

12. veskobsl - стая 21

 

13. Светльо Ангелов - стая 13

 

14. Светльо Ангелов - стая 14

 

15. Светльо Ангелов - стая 15

 

16. echik - стая 9

 

17. jolly_roger - стая 18

 

18. Brigadiro - стая 17

 

19. DaniMG - стая 19

 

20. todormitew - стая 16

 

21. kolev1 - стая 10

 

22. Ботевград - стая 22

 

23. Ботевград - стая 24

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Турнир по "народна топка", "жмичка", "сляпа баба" - няма проблем, важното е да ни е забавно, същевременно и полезно. :icon_thumbup:

:mitsu-smiley: Ааааа, без много търчане, ако обичате! Вече сме на много годинки и килца... друго си е да мяткаш заровете или картите, докато си пиеш следобедната ракия!:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Петре, нали няма да има проблем за тези които ще дойдем по-късничко - ще има кой да ни настани.

До 18:00 сме на работа и тогава ще тръгнем от Пловдив.. предполагам, че до 21:00 ще сме там :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Петре, нали няма да има проблем за тези които ще дойдем по-късничко - ще има кой да ни настани.

До 18:00 сме на работа и тогава ще тръгнем от Пловдив.. предполагам, че до 21:00 ще сме там :icon_blush:

Ааа не, в 20:00ч. хотелът се заключва и който окъснее - на ливадата в палатка... :D

Шегувам се, Вики. :) Може да сме ви изяли салатите, но за настаняване - ще има кой. :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ааааа, без много търчане, ако обичате! Вече сме на много годинки и килца... друго си е да мяткаш заровете или картите, докато си пиеш следобедната ракия!:mitsu-smiley:

 

 

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е честно. Стаи 6,7,8,9..... Луди ли сте бе, Петре, да ни сложите тези накуп :-) Ша ни остават жените, бре :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е честно. Стаи 6,7,8,9..... Луди ли сте бе, Петре, да ни сложите тези накуп :-) Ша ни остават жените, бре :-)

Тебе може и да те оставят, аз вече съм ерген :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е честно. Стаи 6,7,8,9..... Луди ли сте бе, Петре, да ни сложите тези накуп :-) Ша ни остават жените, бре :-)

Тишо вече ме е изпреварил, ама да ти отговоря и аз ..

Мислете му вие в Валери и Христо, защото ролята на жената на Тишо, ще я играе Цецко :lol: и не вярвам да му брои чашките ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поради спорадично изникнали въпроси, относно естеството на скарата на балкона, питам тук и сега:

Всеки ли ще си носи месцето/зеленчука(туй към Вальо) или ще се прави обща покупка? Бърже да кажете, че време не остана...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поради спорадично изникнали въпроси, относно естеството на скарата на балкона, питам тук и сега:

Всеки ли ще си носи месцето/зеленчука(туй към Вальо) или ще се прави обща покупка? Бърже да кажете, че време не остана...

 

 

 

 

Аз съм на мнението да сберем кинти и да купим нейде от селцето прясно :skara: , че той ако тръгне всеки да носи (от всички краища на родината) докато стигне до вУдЪтЪ и ще се вдъхме мръвчицата брее :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнението да сберем кинти и да купим нейде от селцето прясно :skara: , че той ако тръгне всеки да носи (от всички краища на родината) докато стигне до вУдЪтЪ и ще се вдъхме мръвчицата брее :icon_hmm:

 

Аз съм без претенции, както решите.. и по отделно да взимаме.. ние ще търсим в събота да вземем някъде от там нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз съм нов потребител и чак сега видях за събирането във Вонеща вода и исках и аз да присъствам, но няма да мога да дойда. Следващия път съм с вас на всяка цена!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...