Премини към съдържание

Въпрос за предни накладки на Галант EA2A


seducer

Препоръчано мнение

Здравейте, някой може ли да ми каже размера на предните накладки на галант 97 година 2.0 136 коня с малките дискове 256 мм?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Seducer, в тази тема дискутирахме по този въпрос. Дано ти помогне.

128/52 мм най-вероятно.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Seducer, в тази тема дискутирахме по този въпрос. Дано ти помогне.

128/52 мм най-вероятно.

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.brakes4u.co.uk/itemimages/dp830.jpg

 

Изглежда са 128х51х16мм. Ориг номер е MN102607.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питането ми беше за това, че съм си поръчал от Heed накладки и за да не стане грешка, да си имам накладки за 150 лева на рафта да събират прах. Благодаря за отговорите ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питането ми беше за това, че съм си поръчал от Heed накладки и за да не стане грешка, да си имам накладки за 150 лева на рафта да събират прах. Благодаря за отговорите ви.

 

Въпроса е да си проверил, че наистина си с малките дискове - да не би някой да е ъпгрейдвал по колата и по VIN да излизат малките, а реално да си с големи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е да си проверил, че наистина си с малките дискове - да не би някой да е ъпгрейдвал по колата и по VIN да излизат малките, а реално да си с големи.

Ами с малките съм, мерил съм ги, а и съм ги сменял наскоро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Да рекна, съвсем скоро си взех нови предни накладки ЕБЦ, green stuff, досега бях пак с такива. Направи ми впечатление, че като са студени накладките стържат по дисковете, все едно спирам не с накладки, ами с ламарини. Колата спира, но се чува това отвратително стържене. Това е само докато леко стоплят, всички непривични шумове изчезват!

Това за протокола :rulez: Ще видя занапред как ще е, дали това се дължи на тяхното покритие, улесняващо напасването или са си така :) Минах вече около 300км, половината градско :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...