Премини към съдържание

Нестандартни Филтри


Препоръчано мнение

Въпрос към вас ... Откъде мога да намеря фланец за спортния филтър на Eclipse понеже до сега бях с обикновения въздушен филтър сега мисля да сложа спортен а всичките са с кръгли отвори а на Eclipse е някакъв правоъгълен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос,има ли някакъв фланец и за 1г.Тъй като дебитомера му е по особен.

 

http://www.mobile.bg/photos/1/big/11275299945023674_3.pic

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към вас ... Откъде мога да намеря фланец за спортния филтър на Eclipse понеже до сега бях с обикновения въздушен филтър сега мисля да сложа спортен а всичките са с кръгли отвори а на Eclipse е някакъв правоъгълен...

 

Отговор на въпрос и отговор на други въпроси тук

 

:mitsu-smiley:

 

 

Аиде със здраве.:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.co.u...#ht_1605wt_1139

Ето решението на проблема за 1Г без преправяния и глупости .

 

Колега сори за намесата ама така като гледам, колегата кара Еклипс акносверен май май. Не че нещо ама момчето иска да му вади по интересен звук колата, по принцип за тва ги зимат тея филтри на акносверки, не искам да убидя никого ама тва си е истината коне от тва на асматичен мотор нема да извадиш, и така и така става дума за кеф тея 39 паиунда ще са маи бая скъп кеф инача филтара си заслужава, няма спор ама за нещо по смислено.:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ами ако среже оригиналната кутия много лесно се вади и интересен звук , пробвано е . Иначе за парите си прав , при мен от тоя филтър ми се подобри respons-a , но ако колегата гони само звук няма смисъл да дава грешни пари , в никакъв случай да не взима някъв гнусен филтър от илиенци за 20 лева , по-добре със сток вместо с такъв .

Редактирано от s_mitko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Някой стругар да ти направи фланец, ще ти излезе най евтино, според мен.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...