Премини към съдържание

Стопове за Галант


Rainman

Препоръчано мнение

Здравейте, след малък инцидент имам два стопа за смяна. От застрахователите ми казаха, че ще ми ги платят, но трябва да занеса старите. Преди да ги занеся трябва да си купя нови :) Знаете ли от къде е най-изгодно да си ги вземе човек?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, след малък инцидент имам два стопа за смяна. От застрахователите ми казаха, че ще ми ги платят, но трябва да занеса старите. Преди да ги занеся трябва да си купя нови :) Знаете ли от къде е най-изгодно да си ги вземе човек?

 

Провери в ebay - има много нови части на ниски цени, да не говорим за втора ръка от катастрофирали коли...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро видях че тук имат http://www.martyltd.com/ но не мога да се регистрирам, за да видя цени - питай ги директно и кажи после впечатления :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро видях че тук имат http://www.martyltd.com/ но не мога да се регистрирам, за да видя цени - питай ги директно и кажи после впечатления :good:

За моя Галант имат само жълти мигачи :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За моя Галант имат само жълти мигачи :(

 

Какъв е твоя Галант? За такъв от >97 в ebay има всички стопове за около 50-80 евро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е твоя Галант? За такъв от >97 в ebay има всички стопове за около 50-80 евро.

Еми аз гледам в ebay.de за 'Mitsubishi Galant Rücklichter' и намирам само 2 обяви. По принцип искам от Германия, че имам познати там и по-лесно може да си ги взема. От Щатите става трудно. Ти къде ги гледаш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...