Премини към съдържание

Навигация на Mitsubishi Outlander


Препоръчано мнение

Колеги, моля помогнете ми как мога да си update картите на навигацията и как мога да си кача музика на сървъра. Благодаря предварително на всички отговорили !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля помогнете ми как мога да си update картите на навигацията и как мога да си кача музика на сървъра. Благодаря предварително на всички отговорили !!!

Картите доколкото знам може да се ъпдейтнат само в Балканстар и то на цена от около 500 лева. Според мен няма смисъл, хубава навигация струва по-малко.

Доколкото музиката трябва да пуснеш на системата CD в аудио формат като за уредба, да не е MP3 или друга компресия под формата на файлове. Системата сама ще започне да копира CD-to на харда. Ако не тръгне автоматично от един от бутоните на екарана можеше да се пусне и ръчно, но не си спомням как се казваше. Пусни да свири CD-to и гледай по екрана - пред всяка песен се появява знак, който показва дали песента я има на сървъра или я записва в момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да дам саитче и координати на човек от Пловдив които се занимава само са подобни неща... Незнам дали е уместно да го пиша тук, затова като за начало на лични, докато някои модератор не разреши.

Доста навигации е направил вече, може харда да му се прати дори и по куриер, последно ми спомена че картата на БГ е 100% покритие. Занимава се и със всякакви разкодирания и ремонти, и наи-важното което е мога да гарантирам за него, всичко се изпипва перфектно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На новата MMCS няма такъв вариант с IGO!!!

 

Достатъчно съм ровил по всички руски и др. форуми.

 

Има само 1 вариант - описал съм го подробно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хората щом ги правят да работят с IGO ,значи е възможно.За сега нямам финансова възможност мойта да я направят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

IGO не може да се инсталира на оригиналното устройство, трябва да си купиш друга предимно китайска нав. система, на която да инсталираш IGO!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...