Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Навигация на Mitsubishi Outlander


Препоръчано мнение

Колеги, моля помогнете ми как мога да си update картите на навигацията и как мога да си кача музика на сървъра. Благодаря предварително на всички отговорили !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля помогнете ми как мога да си update картите на навигацията и как мога да си кача музика на сървъра. Благодаря предварително на всички отговорили !!!

Картите доколкото знам може да се ъпдейтнат само в Балканстар и то на цена от около 500 лева. Според мен няма смисъл, хубава навигация струва по-малко.

Доколкото музиката трябва да пуснеш на системата CD в аудио формат като за уредба, да не е MP3 или друга компресия под формата на файлове. Системата сама ще започне да копира CD-to на харда. Ако не тръгне автоматично от един от бутоните на екарана можеше да се пусне и ръчно, но не си спомням как се казваше. Пусни да свири CD-to и гледай по екрана - пред всяка песен се появява знак, който показва дали песента я има на сървъра или я записва в момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да дам саитче и координати на човек от Пловдив които се занимава само са подобни неща... Незнам дали е уместно да го пиша тук, затова като за начало на лични, докато някои модератор не разреши.

Доста навигации е направил вече, може харда да му се прати дори и по куриер, последно ми спомена че картата на БГ е 100% покритие. Занимава се и със всякакви разкодирания и ремонти, и наи-важното което е мога да гарантирам за него, всичко се изпипва перфектно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На новата MMCS няма такъв вариант с IGO!!!

 

Достатъчно съм ровил по всички руски и др. форуми.

 

Има само 1 вариант - описал съм го подробно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хората щом ги правят да работят с IGO ,значи е възможно.За сега нямам финансова възможност мойта да я направят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

IGO не може да се инсталира на оригиналното устройство, трябва да си купиш друга предимно китайска нав. система, на която да инсталираш IGO!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...