Премини към съдържание

Нормално ли е...?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

преди около 1000км. си смених свещите. Снощи реших да ги проверя в какво състояние са.... След като ги смъкнах забелязах на две от свещите, че има кафеви петна.

Това са снимките.

http://dox.bg/files/dw?a=5df075466f

Редактирано от Ti6o_20
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно е това което видях колега,мисля че може би се дължи на кабелите на свещите!!Поне така мисля аз но нека по компетентните дадат мнение! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е,бобината или кабела е мурджо.И при мен се получи така и това НЖК ми се струва голям ментак.Аз си купих същото за 4.5лв и като теб ги изхвърлих точно на 1000-2000км,после взех друг ментак ХЖК за 5.5лв мисля с черен надпис беше и дори с кофти бобина не се получи това нещо.

Как аджеба си купувам 3 пъти НЖК от един и същи модел и всичките са различни...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако свеща си работи добре - нищо притеснително.

Това е оксидация по порцелановия изолатор, външно от високата температура.

Често се среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

8лв с ДДС е ОЕМ-ска свещ, направо ви се чудя, защо експериментирате.

Аз лично не експериментирам,ама магазини за истински части в тоя град не мога да намеря.Вие поне си имате Ратола или както беше там.Тука трябва да правя път 2-3 пъти по 25км да ходя до Дарс Ауто ,защото 100% няма да ги има в наличност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не експериментирам,ама магазини за истински части в тоя град не мога да намеря.Вие поне си имате Ратола или както беше там.Тука трябва да правя път 2-3 пъти по 25км да ходя до Дарс Ауто ,защото 100% няма да ги има в наличност.

 

Просто пиши на човека който цитираш, и ще си получиш свещите до два дни с наложен платеж. Същия работи в споменатото от теб място, а свещите им са оригинални. Аз също се чудя на подобни експерименти :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То мойто не е точно експеримент, а невежество...:icon_blush:

Влизам в аутодата изваждам си номера на свещите и си купувам...не съм наясно коя е добра и коя не...

Врат ми работи във Варна и често наминавам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...