Премини към съдържание

Стъкло за задна врата на Lancer Sportback 2009


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

имах неприятното изживяване да разбият стъклото на задна лява врата на Lancer-а ми. В к'ъв филм се вкарах с ченгета, застрахователи и прочее просто не ми се разправя.

 

Тъй като застраховката няма да го покрие въпросът ми е къде да отида да ми оправят стъклото и колко приблизително да очаквам да ми струва "удоволствието"? Представям си в БС как ще ми резнат главата...

 

Мерси предварително!

 

P.S. За сервиз в София ми е питането.

Редактирано от Maranello
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"кобра" е най известната фирма, която знам за авто стъкла. Пиша от телефон и не мога да изпратя линк. Трябва да ги потърсиш в интернет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

имах неприятното изживяване да разбият стъклото на задна лява врата на Lancer-а ми. В к'ъв филм се вкарах с ченгета, застрахователи и прочее просто не ми се разправя.

 

Тъй като застраховката няма да го покрие въпросът ми е къде да отида да ми оправят стъклото и колко приблизително да очаквам да ми струва "удоволствието"? Представям си в БС как ще ми резнат главата...

 

Мерси предварително!

 

P.S. За сервиз в София ми е питането.

 

В коя компания е каското и защо няма да покрие щетата?

 

п.п .....провери наистина в "Кобра"....намират се срещу "Арена-запад"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и на мен ми се наложи да сменям прозорец, само че на предната врата. Застрахователите покриха всичко, стъклото струваше около 400лв (или бяха 500лв) в БСС. Тогава се наложи да се смени и кората на вратата понеже беше леко наранена, срещу скромната сума от ~900лв...

Виж в мобиле.бг имаше ударен Лансер - евентуално от него да вземеш стъклото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе к'ви са тия застрахователи - ако това не покрият (което си е уникално стандартен случай за мен) - нямам думи ... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...