Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, първо искам да ви помоля да ми кажете дали това е правилното място за темата, според мен е тук, ако греша, моля поправете ме! Второ, въпросът ми е от къде да си купя хубаво качествено фолио за затъмняване на стъкла. Ако някой има опит с някое нека сподели и второто ми питане, защото най-евентуално сам ще си го слагам, да ми дадете някои съвети относно поставянето, защото в доста коли съм се возил и навсякъде фолиото е толкова немърливо сложено и на всички "не им се отварят стъклата заради фолиото". А и съм се возил в коли които са били затъмнени с мерак, за това нека да дадете вашите мнения. Ако има и човек, който предлага поставяне също би било добре! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Редактирано от MuxoB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

3М e едно от най-добрите фолия и ще останеш доста доволен самото фолио покрива доста добре и застава чудесно :) . За постоявяне на ще е добре да свалиш корите на вратите и преди да го залепиш да измиееш добре прозореца след като го измиееш да напръскаш с препарат за прозорци и да оставиш прозореца мокър случайно ако фолиото се набръчка да можеш да го отлепиш и залепиш наново докъто не ти хареса, а не да го късаш когато залепне добре това е най важния момент. Пък ако идеш при някой който се занимава с това ще ти вземе по 25 или 50 лв на прозорец което е доста скъпо, а ако има някой който ще го направи без пари и знае как хубаво иначе се пробвай сам

 

Ето как стой фолиото при мен

 

319743_332068290183472_1770144165_n.jpg

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и къде може да видиш 3М какви модели и нюанси имат

 

http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en_US/Window_Film/Solutions/Markets-Products/Automotive/Automotive_Simulator/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер, ще го разгледам. А горе долу можеш ли да ме ориентираш на какви парички са 3М фолиата и от къде мога да си го закупя? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето от тук http://www.carbon.bg/index.php?ID=9

 

или пък от тук http://фолио.com

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Може ли някой да ми каже как стои въпроса с пътуването в Гърция с автомобил със затъмнени стъкла ? Доколкото си спомням имаше проблем по едно време.

 

Много се чудя дали да не си затъмня стъклата ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже как стои въпроса с пътуването в Гърция с автомобил със затъмнени стъкла ? Доколкото си спомням имаше проблем по едно време.

 

Много се чудя дали да не си затъмня стъклата ....

Зависи кои стъкла...........ако е на вратите няма да ти правят проблем ,ама ако е на задното се заяждат .........поне аз не го сложих напълно затъмнено :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо искам да ви помоля да ми кажете дали това е правилното място за темата, според мен е тук, ако греша, моля поправете ме! Второ, въпросът ми е от къде да си купя хубаво качествено фолио за затъмняване на стъкла. Ако някой има опит с някое нека сподели и второто ми питане, защото най-евентуално сам ще си го слагам, да ми дадете някои съвети относно поставянето, защото в доста коли съм се возил и навсякъде фолиото е толкова немърливо сложено и на всички "не им се отварят стъклата заради фолиото". А и съм се возил в коли които са били затъмнени с мерак, за това нека да дадете вашите мнения. Ако има и човек, който предлага поставяне също би било добре! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Нищо няма да направиш сам, само ще се оакаш:)

Този ми е приятел, отивай там, не взима скъпо и е с хубаво фолио :yes3:

http://sharkyfolio.com/

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

По хубавое няколко пъти да се оака сам, отколкото постоянно да дава пари за не толкова сложни неща, които може да се научи да си ги прави сам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И между другото е хубаво преди залепяне на фолиото , да се наложи на джама и да се нагрее с пистолета с горещия въздух за да приеме формата на джама, и после при поставянето му нема да има толкова гънки и нема да се образуват толкова мехурчета :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Някой знае ли от къде може да се намери прозрачно, слънцезащитно, външно фолио. Че ми трябва за спукан стоп, а не ми се копува нов дето струва сумати и пари или ще е по нататъка, просто ми трябва да го залепя временно че да не влиза влага вътре и да не се изпотява...Аз проверявах в магазина на 3М в Пловдив но там нямаха ... даже като че ли и пича дето продаваше не беше чувал за такова прозрачно външно фолио. Става дума за такова или подобно -> http://www.carbon.bg/index.php?ID=10

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...