Премини към съдържание

Препоръчано мнение

  • Admin

Mitsubishi отново във WRC през 2007

 

Ще имаме възможност отново да дискутираме в галерията :icon_thumbup:

Много ще бъде интересно, като пуснат новия модел Lancer Evo X

 

http://www.mitsubishibg.com/do.php?page=4&...&id_rec=177

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Най после.........бях се притеснил че ще се откажат завинаги :fool:

П.С. Вече се возих на EVO 9 :wub: :icon_devil: :icon_devil: :icon_devil: н яма такъв кеф.Между другото има ли ентусиасти за пистата на божурище-ако има сняг ще готино

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Неска почна , ма нема никво мицубиши :icon_refuse:
:mitsu-smiley: Вчера започна с рали Монте Карло - първия кръг от шампионата. Има и Мицубишита, но Мицубиши като автомобилен производител не участват в официален отбор и по тази причина няма да трупат точки, а са представени от независима организация под името Mitsubishi Motorsport (MMSP). Засега ще участват на първите 3 рунда. През март се очаква да бъде представен новия Лансер, но се чака някакво одобрение от FIA. В последния момент са подписани договори с Ксеве Понтас (не съм сигурен как точно му се пише първото име) и Тони Гардмайстер. Един от тях замества Халид Ал-Касами от ОАЕ, но не знам кой и какво е станало с арабина. MMSP участват с Lancer WRC05 - демек доразработения Лансер 2005. След първия етап вчера двамата са били 10-ти и 8-ми съответно, а след втория 11-ти и 8-ми. Четох, че още едно Мицубиши участва, но не си спомням кой го управлява. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

нещо не се отнасят много сериозно с участиата си във WRC няма заводски отбор няма нова кола :icon_hmm:

От месец март. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От месец март. :rulez:

Ами хайде де, нямам търпение вече. Гледам колите на Субару и Ситроен, и изгарям от яд :icon_n_furious: , но само си викам "спокойно, спокойно и нашият ред ще доиде". :robot:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

В момента в рали Норвегия 16-18.02 има отбор с Митсубиши и първия ден бяха пети.Вчера не знам как са завършили.Пробвах да видя в официалния сайт,но не изписва класиралите се с какви коли са.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...