Премини към съдържание

Аутлендър-вода в стопа


Препоръчано мнение

Колеги, аз моя два пъти го силиконирам между стъклото и основата, но пак се мокри. Някой решил ли го е тоз проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като си решил да го правиш със силикон - какъв си използвал? Може проблема да е в силикона или повърхността да не е била почистена, ако е на правилното място. Ако ползваш евтин санитарен силикон за целта - той не е UV устойчив в повечето случаи, не издържа и на редовно нагряване лятото и след време се разпада и протича.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И самия стоп ли лепиш с него или стопа към колата? Ако му има нещо на самия стоп - по-добре със качествено секундно лепило или епоксидна смола, където считаш, че е дефекта. Ако лепиш някакво уплътнение с такъв за гарнитури става много по-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз моя два пъти го силиконирам между стъклото и основата, но пак се мокри. Някой решил ли го е тоз проблем?

Мокри се от конденз , или си влиза направо вода..........?

Ако е конденз, мовре да го познаеш по стъклото сутрин ,водата седи на капки равномерно или почти по цялата площ на стъклото от вътр. му страна.......след се поразклати, то се събира долу в доланата част на стопа ти и се образува локвичка............в такъв случай трябва да отвориш от някъде стопа за да не се образува конденз......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мокри се от конденз , или си влиза направо вода..........?

Ако е конденз, мовре да го познаеш по стъклото сутрин ,водата седи на капки равномерно или почти по цялата площ на стъклото от вътр. му страна.......след се поразклати, то се събира долу в доланата част на стопа ти и се образува локвичка............в такъв случай трябва да отвориш от някъде стопа за да не се об,разува конденз......

 

Не бях се замислял за това, а може точно конденз да е проблема. Има една сива тапа отзад и трябва да е проверя да не съм я натиснал без да искам. Щото миналата седмица го киснах в леген с вода и не пропуска там където преди си влизаше. По-скоро ми изглежда конденз. Дали тази тапа го играе вентилация?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бях се замислял за това, а може точно конденз да е проблема. Има една сива тапа отзад и трябва да е проверя да не съм я натиснал без да искам. Щото миналата седмица го киснах в леген с вода и не пропуска там където преди си влизаше. По-скоро ми изглежда конденз. Дали тази тапа го играе вентилация?

Ами.......замисляй се по често де............ :D Да ,може тази "тапа" да си я натиснал и тя да е затапила отдушника......ако е конденз, то ще трябва да има отдушник на стопа отзаде, от към багажника ,огледай го и виж дали не е запушен........ако ли не, ела и ще го оправим, дупки дупчим секакви........ :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ako пък не ти се дупчи, купи си две рибки и ги пусни вътре, децата много ще им се радват :D :D

Хората Х5 си купуват с тази цел, че им били по-големи стоповете... :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...