Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Разделям се с мицу, предадох марката!


Препоръчано мнение

Колеги, някои от вас знаят, че търсех да си купя спейс вагон, защото домакинството ми се увиличи още и с две детски столчета на задната седалка и една детска количка в багажника, милата каризмичка издъхва. Обаче доста се колебах, мислих и реших че вагона не е добра опция за мен. Разхода им е прекалено висок на тея коли, ще ми скъса джоба. И така от сайт на сайт от форум на форум стигнах до друга японска машинка, Хонда Стрийм след малко тръгвам да я взема, доста съм развълнуван. Колата е 1.7 втек 125 к.с. почти като каризмичката 1.8 125 к.с, разхода й го дават като на каризмата в ауто.ру, 6+1 е висока е само 1.55 м, а бе идеална за мен. Просто мицу нямат подобен модел, иначе нямаше да избягам. Това не означав, че няма да влизам тука, аз си минавам редовно и си чета теми, нищо че не пиша много много напоследък. Всичко най-най на Вас и ще пусна една две снимки на хондето, като се сближим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не си предал марката, нали пак си избрал японска машина. Аз уважавам всички японски марки, но най-много Митсубиши и след това Хонда. Желая ти много безаварийни километри с новата машина!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, колега! със здраве да я рендосваш, а асфалтът след теб само да се топи от жега..

 

Ама тук нещо не съм съгласен:

 

Колеги, някои от вас знаят, че търсех да си купя спейс вагон, защото домакинството ми се увиличи още и с две детски столчета на задната седалка и една детска количка в багажника, милата каризмичка издъхва.

 

И аз съм с две столчета отзад, количката(вече не я ползвам, де) е би-турбо(двойна), но това не ми попречи да ходя на море с багаж за четирима(единият от които - жена, т.е. три сака само за нея). Отделно за децата всякакви щуротии - багажникът на Каризмата не е малък и ти го знаеш. А в "крачното отделение" межру предните и задните седалки не е ник'ъв проблем да се ръгат сакове - там краката на децата не стигат, нали?

Аре пак "честито", а и наздраве!

 

П.С. Ако си бе взел някое "Акорд"-че, щях да ти завидя..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка!! :icon_clap: А километрите със сигурност ще са безаварийни ;)

Редактирано от nookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега жив и здрав да си и много безаварийни с хондето! И аз мисля следващата да е пак японка. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се коси, здраве да е, а и дечинята да са здрави и да ви радват!

 

П.П. Ако й смениш емблемата - никой няма да ги разпознае, всички ще си мислят, че е Ранър :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, колега! със здраве да я рендосваш, а асфалтът след теб само да се топи от жега..

 

Ама тук нещо не съм съгласен:

 

 

 

И аз съм с две столчета отзад, количката(вече не я ползвам, де) е би-турбо(двойна), но това не ми попречи да ходя на море с багаж за четирима(единият от които - жена, т.е. три сака само за нея). Отделно за децата всякакви щуротии - багажникът на Каризмата не е малък и ти го знаеш. А в "крачното отделение" межру предните и задните седалки не е ник'ъв проблем да се ръгат сакове - там краката на децата не стигат, нали?

Аре пак "честито", а и наздраве!

 

П.С. Ако си бе взел някое "Акорд"-че, щях да ти завидя..

 

Аз имам и туба и усилвател в багажника, тясно е поврвай. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...