Премини към съдържание

Автоматик


Fosil

Препоръчано мнение

Добър вечер колеги.Питането ми е колко струва ремонта на скоростна кутия на галант автоматик 99 година спорт едишън.Колата е във Швейцария със проблемна кутия.Може ли да се окаже дребен проблем и колко може да ми коства това като пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги.Питането ми е колко струва ремонта на скоростна кутия на галант автоматик 99 година спорт едишън.Колата е във Швейцария със проблемна кутия.Може ли да се окаже дребен проблем и колко може да ми коства това като пари.

 

Проблемът ще ти излезе около 2000лв.,ако искаш да ти я направят читаво.

Изпитал съм го.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е точно проблема на колата? Кутията ли е проблема, или торка? Какво прави колата??

Днес ще попитам продавача,какво точно прави колата.Ще се радвам да ми кажеш,какво точно като въпрос да му задам.Моята кола също е автомат галант 98 но съм нямал проблем със кутията и за това не знам какво точно да запитам продавача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се свързах със продавача.Колата може да се движи само на 3 предавка и на задна скорост.Както така и му свети лампа на таблото,която според него означава че не може да кара така дълго време!Какъв може да е проблема колеги.Благодаря за отзовалите се до момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес се свързах със продавача.Колата може да се движи само на 3 предавка и на задна скорост.Както така и му свети лампа на таблото,която според него означава че не може да кара така дълго време!Какъв може да е проблема колеги.Благодаря за отзовалите се до момента.

 

Ами това значи, че контролера на кутията е в авариен режим. Пробвай да го ресетнеш, като откачиш акумулатора за 10-15 мин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами това значи, че контролера на кутията е в авариен режим. Пробвай да го ресетнеш, като откачиш акумулатора за 10-15 мин.

 

И така може да се оправи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не се, може и да се оправи само за известно време, може много неща. :) Най-добре диагностика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би проблема е в мозъка на кутията така както го описваш и си мисля че с диагностика ще си покаже какво е. Иначе мозък на старо е към 500-600 лв., това ако е проблема в мозъка обаче. От такова разтояние едва ли може да се каже. Ако си решил да я копуваш или поне малко те блазни идеята попитай човека ходил ли е на диагностика, закачали ли са я на компа, масълце сменял ли е редовно стандартните неща. Това мога да те посъветвам като лайк. Успех :icon_thumbup:

Редактирано от wonderwalker
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...