Премини към съдържание

Капачка за джанта


CBeTHaX

Препоръчано мнение

Трябват ми 4 броя капачки за джанти (снимка на джантите: http://imgur.com/mew7B ). Гледах че има в ebay, но не знам на колко милиметра отговарят моите. Пробвах да сложа капачката от другите ми джанти, но не пасна и сега като ги сложих тези черните, се оказа че малко грозно стои без капачката. Можете ли да ми кажете какъв размер капачки да търся?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами вземаш шублера и мериш вътрешният диаметър. В Ем комплект има разни размери.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега мини през Маргел Дружба или младост и те директно ще ти премерят капачките и ще ти намерят подходящи ако има. За мойте Торра джанти нямаше. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега мини през Маргел Дружба или младост и те директно ще ти премерят капачките и ще ти намерят подходящи ако има. За мойте Торра джанти нямаше. :mitsu-smiley:

 

Някаква идея имаш ли каква цена вървят? Че изглежда колкото по-дребни частите, толкова по-скъпи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да подходиш по габровски :D към ситуацията. Изрязваш от стар тас капачки с точния размер на отвора, така че да влязат трудно - да се застопорят. При нужда могат и да се залепят. Пробвал съм преди време :) - нямат грешка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...