Премини към съдържание

Челно стъкло


nako

Препоръчано мнение

Здравейте..някой да е слагал китайско прозорче :icon_hmm: .предния път ми сложиха уж европейско........е ,пукна се....а след измиване :icon_hmm: се сцепи още педя.и сега ми предлагат само китайско....или след 15-ти.турско.но карам всеки ден и може да ми излезе по-соленичко ако изчакам ....та моля за мнения и впечатления(не предположения) за китайско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с китайче 6-та година.....Оригиналното се сцепи на една бензиностанция след опит да си измия джама, климатика духаше на стъклото и само като го опрях с мократа гъба и се сцепи през средата.....Сега като се замисля и китайското съм го мил така ама не се е спукало още. Незнам на тях дали пишеше някаква марка, да я погледна каква е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленски :icon_clap: благодаря за бързия отговор.....сега съм по-спокоен :icon_thumbup: ........вече си мислех че съм карък :icon_hmm: ....два джама за година и половина....е ,явно ще се слага китайче......може пък да е на късмет

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милен е прав - не се плаши от китайското стъкло! На всичките ми служебни коли, след износване са със сменени предни стъкла и то все китайски - няма никакви проблеми - нито зима нито лято ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D ......е не се плаша.......той избора е много голям :D ,вече съм с такова...дано да е за по дълго

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:D ......е не се плаша.......той избора е много голям :D ,вече съм с такова...дано да е за по дълго

 

Колко ти излезе смяната и къде я направи ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти излезе смяната и къде я направи ?

 

Аз също се интересувам, колко излиза цялата операция :сваляна на старото, поставяне на новото и самото ново стъкло.

То май се вижда, че и при мен ще е китайско, днеска както се беше напекла колата реших да я измия с маркуча и студената водичка и ХОП, точно през средата.

P.S. Акъл-море,глава-шамандура :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета.......съжалявам че и вие си имате същите проблеми със стъклата.......смяната ми излезе точно 135 лв с поставянето....в Пазарджик(от където съм) не намирам разлика от китайското и турското преди него!!Фирмата е Мустанг......където ми го смениха.....в другата ми дадоха същата цена..но срок на доставка още три дни.....а този човек пътува от Пловдив и явно там имаха на склад.........и да знаете че......тази година :D ...знаменцето от стикера за преглед не излиза,остава си на старото стъкло..........е поисках си гаранцията ,само ако се заядат момчетата на пътя.за да им докажа че стъклото е сменявано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година си го смених в Пловдив. фирмата не е помня която ми го смени. цялата процеддура 126лв и 3-6 часа мотане. добре че имах работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...