Премини към съдържание

Outlander 2.4L/2008 - препоръчайте сервиз за поддръжка


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

 

 

Гаранцията ми изтече и е време за смяна на консумативите. Искам да ви попитам да препоръчате в София и сервизи където сте ходили и сте доволни. Бих искал да науча и за други алтернативи на сервиза на Балканстар.

 

 

Предстои ми смяна на масла, филтри и вероятно накладки.

 

 

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ратолския в София е оторизиран от :mitsu-smiley:, иначе най-доволни в София са от DJ Tymbi. За масла и накладки не виждам чак такъв проблем в намирането на сервиз в който да ги сменят.

 

P.S. Има и цял раздел озаглавен Сервизи и магазини за Mitsubishi

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ратолския в София е оторизиран от :mitsu-smiley:, иначе най-доволни в София са от DJ Tymbi. За масла и накладки не виждам чак такъв проблем в намирането на сервиз в който да ги сменят.

 

P.S. Има и цял раздел озаглавен Сервизи и магазини за Mitsubishi

 

Даже и в кварталния гараж могат да ги направят тези операции . Само трябва да им занесеш хуваво масло , филтър и накладки .

Сигурен ли си , че накладките са за смяна ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже и в кварталния гараж могат да ги направят тези операции . Само трябва да им занесеш хуваво масло , филтър и накладки .

Сигурен ли си , че накладките са за смяна ?

 

 

 

Не съм сигурен, ама свиреха вчера.... днес не чувам да свирят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, ама свиреха вчера.... днес не чувам да свирят.

 

То свиренето може да значи и други неща . Виж ако стържеха съм съгласен , че са за смяна .

Най - добре си купи накладки все пак рано или късно ще трябва да ги смениш и като отидеш за смяна на масло ги помоли да ти ги погледнат . Ако са за смяна ги смени иначе си ги остави за следващата смяна на масло .

 

п.п. Нямаш ли датчик дето да показва кога накладките са за смяна ?

п.п.2 То е доста относително но преди колко време си ги сменял ако помниш ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма електрически датчик за накладките.

Има една ламаринка, която има за цел като започнат да свършват (остават около 1-2мм феродо) тя се трие в диска и издава звънтящ звук.

Успех! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смених накладки на около 45 000, сега съм на 73. Може би имат още живот. Предният път по същият начин се замислих дали не са за смяна и ги смених по-рано защото ми казаха, че няма да издържат до следващото обслужване на автомобила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смених накладки на около 45 000, сега съм на 73. Може би имат още живот. Предният път по същият начин се замислих дали не са за смяна и ги смених по-рано защото ми казаха, че няма да издържат до следващото обслужване на автомобила.

 

Ами щом веднъж са изкарали 45к км. би трябвало и сега да изкарат толкова . Но най - добре е да се погледнат първо може тези да са от друг материал или да си си променил стила на шофиране и да са заминали по рано . Може пък и да е обратното !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...