Премини към съдържание

Чистачки за Lancer 2008


na4о

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Бихте ли ми препоръчали от къде най-близо мога да си купя нови чистачки за лансера 2008.

Живея в Дървеница/София и не ми се ходи чак до БалканСтар, пък и там цената може да е завишена.

Дали ще мога да си ги сменя сам, че за някой коли съм чувал, че трябвал специален ключ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Бихте ли ми препоръчали от къде най-близо мога да си купя нови чистачки за лансера 2008.

Живея в Дървеница/София и не ми се ходи чак до БалканСтар, пък и там цената може да е завишена.

Дали ще мога да си ги сменя сам, че за някой коли съм чувал, че трябвал специален ключ?

 

НЕ си прави труда за БС, цената е убийствена.... ВИЖ тук

 

Не ти трябва специален ключ, ако искаш оригинални виж в Ратола(не ти е много близко), бяха по-нормални цените.

Почти оригинални са Valeo, доколкото си спомням те ги правят и оригиналните.

 

Аз в момента съм с Hella за 15 лв двечките, и съм доволен... няма да храня наркоманчетата в квартала я....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък джиткам с от 2лв.почти същата работа вършат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взех си някакви "аеро" чайна майна за по 2 кинта, че нали са с различна дължина. Чистят супер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с такива от Метро за 1.99 май бяха.. или 2.99 .. чистят си идеално :) може спокойно човек да си ги сменя през 6 месеца..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...