Премини към съдържание

Space Star 1.9 DID смяна на консумативи ?


emillazov

Препоръчано мнение

Здравеите,предстои ми смяна на ангренажен и пистов ремак на Space Star 1.9 DID 2004g. трябвали да сменя още нещо и какви пари ще ми излезне също така да ми препоръчате марки?Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,предстои ми смяна на ангренажен и пистов ремак на Space Star 1.9 DID 2004g. трябвали да сменя още нещо и какви пари ще ми излезне също така да ми препоръчате марки?Благодаря.

Около 300-350 лв излиза.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ууууухаа много...

 

И какво му е многото на тази сума, като се съберат цените на участващите компоненти? И аз се фучех че искам най-добрият ангр.ремък, но като ми казаха цена от 130 лв само за него, бързо ми се охладиха страстите и взех от 30лв. Спомням си че имаше една тема, как колега от форума в официален сервиз прави същата процедура (+ още каквото те си решили) и му взели 950 лв. Ето това е вече много.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво му е многото на тази сума, като се съберат цените на участващите компоненти? И аз се фучех че искам най-добрият ангр.ремък, но като ми казаха цена от 130 лв само за него, бързо ми се охладиха страстите и взех от 30лв. Спомням си че имаше една тема, как колега от форума в официален сервиз прави същата процедура (+ още каквото те си решили) и му взели 950 лв. Ето това е вече много.

Поздрави

Твоя е 1.3 а неговия е 1.9 дизел ...........ама да живеят дизелите бре, по евтино возят... :D Съвсем скоро няма да има дизел или бензин, всичко ще е на ток..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво му е многото на тази сума, като се съберат цените на участващите компоненти? И аз се фучех че искам най-добрият ангр.ремък, но като ми казаха цена от 130 лв само за него, бързо ми се охладиха страстите и взех от 30лв. Спомням си че имаше една тема, как колега от форума в официален сервиз прави същата процедура (+ още каквото те си решили) и му взели 950 лв. Ето това е вече много.

Поздрави

Абе и да ги събираш цените на компонентите и да ги изваждаш, пак си е много ..:D

Ремък читав на Контитех или на Гейтс е 45- 50 лв., ролката е 80- 100 лв. ИНА или СКФ, пистовият е 20- 25 лв.

Не са чак толкова страшни за обслужване дизелите ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,предстои ми смяна на ангренажен и пистов ремак на Space Star 1.9 DID 2004g. трябвали да сменя още нещо и какви пари ще ми излезне също така да ми препоръчате марки?Благодаря.

остави ми номера на шасито си и ще ти кажа колко ще ти излезе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

XMCLNDG4A3F031965 Заповядаи колега

ще проверя при един приятел и ще ти кажа, ти искаш да смениш всички ремъци , с ролките(това е задължително), филтри , масло,?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще проверя при един приятел и ще ти кажа, ти искаш да смениш всички ремъци , с ролките(това е задължително), филтри , масло,?

Без масло и филтри

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

алтерн. ремък-16лв.ако е с климатик-31лв.; паразитна ролка за него-57лв., обт. ролка-122лв.; андр. ремък-52лв. , обт. ролка-121лв., рамо-обтегач-125лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, комплект ангренажен ремък с обтяжна ролка на DAYCO - 115 лв. Пистовия ремък на DAYCO е 25 лв. Обтяжна ролка за пистовия ремък - 80 лева, паразитна - 38 лева (тези двете може и да не ги сменяш, ако твоите са читави).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, такива са цените, които са ми дали, затова има избор!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, комплект ангренажен ремък с обтяжна ролка на DAYCO - 115 лв. Пистовия ремък на DAYCO е 25 лв. Обтяжна ролка за пистовия ремък - 80 лева, паразитна - 38 лева (тези двете може и да не ги сменяш, ако твоите са читави).

Аз се въздържам от ремъците Дайко.........има много по добри , на почти същите цени.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги,агренажен ръмък,кога се сменя на изминати километри или на 4-ри години? Много ще съм ви благодарен за компетентен отговор :help:

Редактирано от xekmop
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж тази тема Ремък Като си купуваш ролка ще си търсиш БЕЗ ПЛАНКА, че цената им е двойна с планката, а е напълно излишна. Не трябва да минаваш 200лв. за цялото обслужване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...