Премини към съдържание

AUX


kesten

Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Реших да ползвам фабричния аудио вход, за да си слушам музика от GSM-a. Всичко беше ОК до един момент, когато започна "кривене" на сигнала от колоните. Това чудо продължи и при изключен плеър. Или свири до едно време и след това греда. Някой има ли наблюдения върху този проблем!?

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте!

 

Реших да ползвам фабричния аудио вход, за да си слушам музика от GSM-a. Всичко беше ОК до един момент, когато започна "кривене" на сигнала от колоните. Това чудо продължи и при изключен плеър. Или свири до едно време и след това греда. Някой има ли наблюдения върху този проблем!?

Незнам, аз лично съм супер, ама супер разочарован от аудио системата на Лансера 08. Много лошо качество на звука. А може ли да попитам при обикновен Лансър 08 (не гтс) къде да свърща AUX кабела? И въобще има ли AUX жак?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, аз лично съм супер, ама супер разочарован от аудио системата на Лансера 08. Много лошо качество на звука. А може ли да попитам при обикновен Лансър 08 (не гтс) къде да свърща AUX кабела? И въобще има ли AUX жак?

 

Звъннах в БС, като предварително се бях "подковал" с информация. Открих в руските сайтове нещо, което е на :mitsu-smiley: и е за iPhone (не знам защо точно за него). Представлява кабел, на единия край е 3,5мм стерео жак, а на другия - кутийка(филтър предполагам) и три жички за свързване към аудио системата. От БС не са много наясно, какво аджеба има в кутийката :) , но за цената са сигурни - 100 кинта и 45-60(или 45,60) за монтаж. Може това да ти свърши работа. За моя проблем не са и чували :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с аудио входа - кофти сигнал, бурум, заглъхване и тем подобни затова просто забравих за него :icon_bye:

Иначе за качеството на аудиото .... ще се учудите колко е по-добре, когато изхвърлите дисковете с мп3-ките :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за mp3-ките, но колко е живота на лазера. Като знам, колко изкарват на уредбите и РС-тата ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Реших да ползвам фабричния аудио вход, за да си слушам музика от GSM-a. Всичко беше ОК до един момент, когато започна "кривене" на сигнала от колоните. Това чудо продължи и при изключен плеър. Или свири до едно време и след това греда. Някой има ли наблюдения върху този проблем!?

 

 

 

При мен пък въобще не тръгна музика през AUX-а,но с MP3-ойките пък нямам грижи! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета нямам си и на идея за какво говорите. Купуваш си от техномаркет кабел единия изход 3,5 където ръгаш телефон и от други край steреo изход в кабела, където се ръчкат в 2те дупки на AUX-a и надуваш на макс! Говорим за ситемата 9+1 със 770 ватовия субуфер в багажника

 

Наистина не знам какви са вашите проблеми...може би в кабелите, които имате, но при мен, който влезне в колата и като пусна една MP3-ка от телефона конвертирана от FLAC На 320kbs Всички полудяват казват, че това е най-якото аудио, най-чистия и плътен бас, който са чували в кола! Аз се разцепвам с тоя AUX направо е грях да включа на радио...

Кривенето си го има като няма включен плеър, но ако при включен имаш значи кабела ти прекъсва някъде. Най-вероятно в GSM-a дупката се е прецакала от много вадене и пъхане. Иначе също така има едно кофти смущение ако едновременно слушаш от AUX свързан с телефон и зареждаш телефона от запалката. Само тогава съм имал смущение.

А да, за да включите AUX (аз първия път не знаех как и се обадих в балкан стар) задържаш бутона CD докато не изпише AUX На дисплея.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи си щастливец. Телефона ми е чисто нов, така че не е от буксата. Не го зареждам от запалката. Съмнявам се, че е от кабела, защото проблема се появява 3-4 минути след включването му, но ще го сменя за проба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам никакви проблеми с АUX-a работи си идеално с нокиа 5310 :icon_thumbup: и с други телефони съм пробвал,но засега с този звукът е най чист :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е възможно! Може да е дефект, но аудио системата Rockford е просто брутална. Jizz in my pants всеки път като надуя нещо над 30 волуме

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След пояснението на колегата YoYoBulgaria относно задържането на бутона CD нямам проблеми!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gifБлагодаря!Телефона ми е нокия X6-16GB и звукът през AUX-a e страхотен! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аудио истемата Rockford Fosgate монтирана в Lancer е 8.1, няма как да стане 9.1, щото няма център! :icon_thumbup:

Свири мнооого добре, дори и мр3 формат.

На който не му свири добре, да си оправи компресията на файловете, а преди да търси проблема в мр3 да види wave формата от който иде мр3 дали има качество изобщо.

Аз като DJ ги гледам тея неща и при мене дали е на wave или мр3 няма разлика в звука. Номера е мр3 да е с динамична компресия, ако ли не да е 320kbs пак се чува добре, но липсва динамиката.

Важни са и настройките. При мене са: суб-баса на 5, еквалайзера на рок, тип на чуване - сцена , бас,среди и високи на +3, фейдъра на 0, баланс +1 на дясно и усилване на не-повече от 39. Така системата ми свири чудесно!

AUX, не ползвам. 6 мр3 диска ми стигат за 1г и повече.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...